| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 51095DCG |
| Marka | Huawei |
| Model telefonu | P40 Lite E |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło |
| Szerokość | 76.13 mm |
| Wysokość | 159.81 mm |
| Głębokość | 8.13 mm |
| Waga | 176.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.176 kg |
| Przekątna ekranu | 6.39 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 269 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, samowyzwalacz, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 710F |
| Częstotliwość procesora | 4.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali G51 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 06ef64ad-81c9-47ec-9dd8-5e3e954026fb
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3522)
Huawei Ełk
 
(491)
Huawei Kielce
 
(475)
Huawei Lublin
 
(425)
Huawei Gliwice
 
(231)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(158)
Huawei Opole
 
(146)
Huawei Sosnowiec
 
(129)
Huawei Elbląg
 
(107)
Huawei Zamość
 
(90)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Huawei Jelenia Góra
 
(66)
Huawei Mysłowice
 
(53)
Huawei Stargard
 
(51)
Huawei Przemyśl
 
(51)
Huawei Legionowo
 
(50)
Huawei Wadowice
 
(47)
Huawei Zgierz
 
(46)
Huawei Jarosław
 
(43)
Huawei Poniatowa
 
(42)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Puławy
 
(41)
Huawei Drwalew
 
(39)
Huawei Mikołów
 
(39)
Huawei Żywiec
 
(38)
Huawei Będzin
 
(34)
Huawei Wągrowiec
 
(32)
Huawei Kobyłka
 
(31)
Huawei Sierpc
 
(30)
Huawei Kamienna Góra
 
(29)
Huawei Bochnia
 
(28)
Huawei Morąg
 
(28)
Huawei Skierniewice
 
(26)
Huawei Łuków
 
(26)
Huawei Kłodzko
 
(26)
Huawei Nowy Targ
 
(24)
Huawei Szczecinek
 
(23)
Huawei Myszków
 
(22)
Huawei Pruszcz
 
(21)
Huawei Wyrazów
 
(21)
Huawei Limanowa
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Głubczyce
 
(21)
Huawei Brwinów
 
(20)
Huawei Paczków
 
(20)
Huawei Mszana Dolna
 
(19)
Huawei Rydułtowy
 
(19)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Brzozów
 
(18)
Huawei Koło
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Szczyrk
 
(17)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Płońsk
 
(15)
Huawei Zarszyn
 
(14)
Huawei Niwiska
 
(14)
Huawei Syców
 
(14)
Huawei Hrubieszów
 
(14)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Huawei Białogard
 
(13)
Huawei Łęczna
 
(13)
Huawei Gryfice
 
(13)
Huawei Łosice
 
(13)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Stary Sącz
 
(13)
Huawei Bogdaniec
 
(13)
Huawei Kluczbork
 
(13)
Huawei Jabłonna
 
(12)
Huawei Józefów
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Słupca
 
(11)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Krasnystaw
 
(11)
Huawei Braniewo
 
(11)
Huawei Libertów
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Zambrów
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Milicz
 
(10)
Huawei Ustroń
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Piekoszów
 
(10)
Huawei Bukowno
 
(9)
Huawei Wałcz
 
(9)
Huawei Tarnowo Podgórne
 
(9)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Ropczyce
 
(9)
Huawei Daleszyce
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Koronowo
 
(9)