O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Model telefonu | P40 lite 5G |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2400 px |
| Funkcje aparatu | zoom, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | HiSilicon Kirin 810 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, odporny na uderzenia, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | CDY-NX9A |
| Szerokość | 76.30 mm |
| Wysokość | 159.20 mm |
| Głębokość | 8.70 mm |
| Waga | 486.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.183 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Gęstość pikseli | 398 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 16.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.27 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Układ graficzny | Mali-G52 MP6 |
| Maksymalny czas czuwania | 528 h |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d1745fb8-d29b-49d4-9a06-588eeba61e63
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3459)
Huawei Ełk
 
(619)
Huawei Kielce
 
(484)
Huawei Lublin
 
(458)
Huawei Gliwice
 
(243)
Huawei Opole
 
(151)
Huawei Sosnowiec
 
(132)
Huawei Elbląg
 
(104)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(101)
Huawei Zamość
 
(89)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Huawei Jelenia Góra
 
(60)
Huawei Mysłowice
 
(59)
Huawei Stargard
 
(53)
Huawei Przemyśl
 
(49)
Huawei Legionowo
 
(49)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Huawei Wadowice
 
(47)
Huawei Puławy
 
(46)
Huawei Zgierz
 
(43)
Huawei Mikołów
 
(43)
Huawei Jarosław
 
(42)
Huawei Poniatowa
 
(42)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Żywiec
 
(40)
Huawei Wągrowiec
 
(35)
Huawei Będzin
 
(34)
Huawei Sierpc
 
(31)
Huawei Kobyłka
 
(29)
Huawei Łuków
 
(28)
Huawei Kamienna Góra
 
(28)
Huawei Bochnia
 
(28)
Huawei Skierniewice
 
(27)
Huawei Kłodzko
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Szczecinek
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(24)
Huawei Nowy Targ
 
(24)
Huawei Myszków
 
(22)
Huawei Głubczyce
 
(22)
Huawei Szczyrk
 
(21)
Huawei Wyrazów
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Pruszcz
 
(21)
Huawei Brwinów
 
(20)
Huawei Mszana Dolna
 
(20)
Huawei Drwalew
 
(19)
Huawei Koło
 
(19)
Huawei Rydułtowy
 
(19)
Huawei Płońsk
 
(18)
Huawei Paczków
 
(18)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Stary Sącz
 
(15)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Huawei Niwiska
 
(14)
Huawei Syców
 
(14)
Huawei Gryfice
 
(14)
Huawei Łosice
 
(14)
Huawei Lubsko
 
(14)
Huawei Bogdaniec
 
(14)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Huawei Zarszyn
 
(13)
Huawei Białogard
 
(13)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Libertów
 
(13)
Huawei Józefów
 
(12)
Huawei Jabłonna
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Słupca
 
(11)
Huawei Włodawa
 
(11)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Łęczna
 
(11)
Huawei Wołów
 
(11)
Huawei Kluczbork
 
(11)
Huawei Braniewo
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Wałcz
 
(10)
Huawei Zambrów
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Daleszyce
 
(10)
Huawei Ustroń
 
(10)
Huawei Milicz
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Piekoszów
 
(10)
Huawei Bukowno
 
(9)
Huawei Zelów
 
(9)
Huawei Tarnowo Podgórne
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Ropczyce
 
(9)
Huawei Góra
 
(9)