| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | P8 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, autofocus, samowyzwalacz, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 930 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, radio, przypomnienia, kalendarz |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | GRA-L09 |
| Szerokość | 72.00 mm |
| Wysokość | 145.00 mm |
| Głębokość | 6.00 mm |
| Waga | 144.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Gęstość pikseli | 424 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2680 mAh |
| Układ graficzny | Mali T628 |
| Maksymalny czas czuwania | 447 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4079b33a-ff9d-4fd6-b486-c90d7a5b6a32
Podobne wyszukiwania
P8 Warszawa
 
(3365)
P8 Ełk
 
(596)
P8 Kielce
 
(457)
P8 Lublin
 
(451)
P8 Gliwice
 
(224)
P8 Opole
 
(140)
P8 Sosnowiec
 
(119)
P8 Elbląg
 
(99)
P8 Piaseczno
 
(93)
P8 Zamość
 
(89)
P8 Siemianowice Śląskie
 
(82)
P8 Ostrów Wielkopolski
 
(78)
P8 Jelenia Góra
 
(64)
P8 Legionowo
 
(52)
P8 Przemyśl
 
(51)
P8 Zgierz
 
(49)
P8 Mysłowice
 
(47)
P8 Wadowice
 
(44)
P8 Jarosław
 
(41)
P8 Opoka-Kolonia
 
(41)
P8 Żywiec
 
(40)
P8 Będzin
 
(40)
P8 Poniatowa
 
(40)
P8 Stargard
 
(40)
P8 Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
P8 Mikołów
 
(36)
P8 Puławy
 
(35)
P8 Wągrowiec
 
(30)
P8 Sierpc
 
(29)
P8 Bochnia
 
(28)
P8 Łuków
 
(28)
P8 Kobyłka
 
(27)
P8 Morąg
 
(27)
P8 Nowy Targ
 
(26)
P8 Szczecinek
 
(26)
P8 Kamienna Góra
 
(26)
P8 Kłodzko
 
(26)
P8 Brzozów
 
(25)
P8 Skierniewice
 
(24)
P8 Chodzież
 
(21)
P8 Głubczyce
 
(21)
P8 Brwinów
 
(20)
P8 Jabłonna
 
(20)
P8 Koło
 
(20)
P8 Myszków
 
(20)
P8 Szczyrk
 
(19)
P8 Limanowa
 
(19)
P8 Paczków
 
(18)
P8 Krotoszyn
 
(18)
P8 Łęczyca
 
(18)
P8 Mszana Dolna
 
(18)
P8 Rydułtowy
 
(18)
P8 Janów Lubelski
 
(17)
P8 Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
P8 Myślenice
 
(17)
P8 Syców
 
(16)
P8 Wyrazów
 
(16)
P8 Stary Sącz
 
(16)
P8 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
P8 Białogard
 
(15)
P8 Chełmno
 
(15)
P8 Płońsk
 
(15)
P8 Hrubieszów
 
(15)
P8 Bogdaniec
 
(14)
P8 Zarszyn
 
(14)
P8 Libertów
 
(14)
P8 Plewiska
 
(13)
P8 Kluczbork
 
(13)
P8 Ustroń
 
(13)
P8 Pruszcz
 
(12)
P8 Łosice
 
(12)
P8 Gryfice
 
(12)
P8 Krasnystaw
 
(12)
P8 Lubsko
 
(12)
P8 Słupca
 
(12)
P8 Czaplinek
 
(12)
P8 Daleszyce
 
(12)
P8 Łęczna
 
(11)
P8 Zambrów
 
(11)
P8 Ropczyce
 
(11)
P8 Ząbkowice Śląskie
 
(11)
P8 Skwierzyna
 
(11)
P8 Józefów
 
(10)
P8 Borówiec
 
(10)
P8 Koluszki
 
(10)
P8 Wołów
 
(10)
P8 Sosnowica
 
(10)
P8 Braniewo
 
(10)
P8 Opalenica
 
(10)
P8 Sulęcin
 
(10)
P8 Szynwałd
 
(10)
P8 Bukowno
 
(9)
P8 Włodawa
 
(9)
P8 Komorniki
 
(9)
P8 Stęszew
 
(9)
P8 Góra
 
(9)