| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | ALE-L21 |
| Marka | Huawei |
| Model telefonu | P8 Lite |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 70.60 mm |
| Wysokość | 143.00 mm |
| Głębokość | 7.70 mm |
| Waga | 131.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.144 kg |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 294 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 620 |
| Częstotliwość procesora | 1.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 2200 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-450 MP4 |
| Komunikacja | Bluetooth, DLNA, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalendarz, kalkulator, przypomnienia |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 290 h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8da3b4ad-550f-4077-a2a9-ce5048ac66d1
Podobne wyszukiwania
P8 Lite Warszawa
 
(3534)
P8 Lite Kielce
 
(586)
P8 Lite Ełk
 
(498)
P8 Lite Lublin
 
(439)
P8 Lite Gliwice
 
(229)
P8 Lite Siemianowice Śląskie
 
(183)
P8 Lite Opole
 
(150)
P8 Lite Sosnowiec
 
(133)
P8 Lite Elbląg
 
(107)
P8 Lite Zamość
 
(94)
P8 Lite Piaseczno
 
(84)
P8 Lite Ostrów Wielkopolski
 
(72)
P8 Lite Jelenia Góra
 
(65)
P8 Lite Mysłowice
 
(54)
P8 Lite Zgierz
 
(50)
P8 Lite Puławy
 
(50)
P8 Lite Stargard
 
(50)
P8 Lite Wadowice
 
(49)
P8 Lite Przemyśl
 
(48)
P8 Lite Legionowo
 
(47)
P8 Lite Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
P8 Lite Mikołów
 
(42)
P8 Lite Jarosław
 
(42)
P8 Lite Opoka-Kolonia
 
(41)
P8 Lite Drwalew
 
(41)
P8 Lite Poniatowa
 
(40)
P8 Lite Żywiec
 
(36)
P8 Lite Będzin
 
(34)
P8 Lite Wągrowiec
 
(32)
P8 Lite Sierpc
 
(31)
P8 Lite Kobyłka
 
(30)
P8 Lite Morąg
 
(30)
P8 Lite Łuków
 
(27)
P8 Lite Bochnia
 
(27)
P8 Lite Śrem
 
(26)
P8 Lite Szczecinek
 
(25)
P8 Lite Nowy Targ
 
(24)
P8 Lite Brwinów
 
(23)
P8 Lite Skierniewice
 
(23)
P8 Lite Głubczyce
 
(23)
P8 Lite Kłodzko
 
(22)
P8 Lite Myszków
 
(22)
P8 Lite Pruszcz
 
(21)
P8 Lite Mszana Dolna
 
(21)
P8 Lite Koło
 
(21)
P8 Lite Chodzież
 
(21)
P8 Lite Kamienna Góra
 
(21)
P8 Lite Krotoszyn
 
(20)
P8 Lite Płońsk
 
(20)
P8 Lite Paczków
 
(19)
P8 Lite Łęczyca
 
(19)
P8 Lite Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
P8 Lite Rydułtowy
 
(19)
P8 Lite Brzozów
 
(19)
P8 Lite Myślenice
 
(18)
P8 Lite Janów Lubelski
 
(17)
P8 Lite Limanowa
 
(16)
P8 Lite Szczyrk
 
(15)
P8 Lite Hrubieszów
 
(15)
P8 Lite Chełmno
 
(15)
P8 Lite Stary Sącz
 
(15)
P8 Lite Białogard
 
(14)
P8 Lite Syców
 
(14)
P8 Lite Wyrazów
 
(14)
P8 Lite Plewiska
 
(14)
P8 Lite Ząbkowice Śląskie
 
(14)
P8 Lite Ostrów Mazowiecka
 
(14)
P8 Lite Jabłonna
 
(13)
P8 Lite Słupca
 
(13)
P8 Lite Gryfice
 
(13)
P8 Lite Kluczbork
 
(13)
P8 Lite Braniewo
 
(13)
P8 Lite Annopol
 
(13)
P8 Lite Łęczna
 
(13)
P8 Lite Zarszyn
 
(13)
P8 Lite Łosice
 
(12)
P8 Lite Czaplinek
 
(12)
P8 Lite Józefów
 
(11)
P8 Lite Krasnystaw
 
(11)
P8 Lite Zambrów
 
(11)
P8 Lite Wołów
 
(11)
P8 Lite Sosnowica
 
(11)
P8 Lite Libertów
 
(11)
P8 Lite Skwierzyna
 
(11)
P8 Lite Ustroń
 
(11)
P8 Lite Ropczyce
 
(10)
P8 Lite Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
P8 Lite Przeczyce
 
(10)
P8 Lite Bukowno
 
(9)
P8 Lite Tarnowo Podgórne
 
(9)
P8 Lite Włodawa
 
(9)
P8 Lite Lubsko
 
(9)
P8 Lite Koluszki
 
(9)
P8 Lite Komorniki
 
(9)
P8 Lite Daleszyce
 
(9)
P8 Lite Góra
 
(9)