| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Czujniki | czujnik zbliżeniowy, czujnik światła, kompas cyfrowy, akcelerometr |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Slot karty pamięci | tak |
| Model telefonu | P8 Lite |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Maksymalny czas rozmów | 13 h |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalendarz, radio, dyktafon, kalkulator |
| Marka telefonu | Huawei |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Maksymalny czas czuwania | 290 h |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Wysokość | 143.00 mm |
| Waga | 131.00 g |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, zoom |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Kod producenta | p8 lite |
| Szerokość | 71.00 mm |
| Pojemność akumulatora | 2200 mAh |
| Częstotliwość procesora | 1.20 GHz |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ekran dotykowy | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Procesor | HiSilicon Kirin 620 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Kolor | czarny |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Wyjmowana bateria | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9deb20a7-517e-48b2-a8f9-5fc6fd2c1741
Podobne wyszukiwania
P8 Lite Warszawa
 
(3358)
P8 Lite Ełk
 
(595)
P8 Lite Kielce
 
(459)
P8 Lite Lublin
 
(447)
P8 Lite Gliwice
 
(222)
P8 Lite Opole
 
(140)
P8 Lite Sosnowiec
 
(119)
P8 Lite Elbląg
 
(102)
P8 Lite Piaseczno
 
(95)
P8 Lite Zamość
 
(87)
P8 Lite Siemianowice Śląskie
 
(83)
P8 Lite Ostrów Wielkopolski
 
(79)
P8 Lite Jelenia Góra
 
(64)
P8 Lite Legionowo
 
(52)
P8 Lite Przemyśl
 
(49)
P8 Lite Zgierz
 
(48)
P8 Lite Mysłowice
 
(46)
P8 Lite Wadowice
 
(44)
P8 Lite Opoka-Kolonia
 
(41)
P8 Lite Poniatowa
 
(40)
P8 Lite Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
P8 Lite Będzin
 
(40)
P8 Lite Żywiec
 
(40)
P8 Lite Stargard
 
(40)
P8 Lite Jarosław
 
(40)
P8 Lite Mikołów
 
(36)
P8 Lite Puławy
 
(36)
P8 Lite Wągrowiec
 
(31)
P8 Lite Kamienna Góra
 
(29)
P8 Lite Sierpc
 
(29)
P8 Lite Łuków
 
(28)
P8 Lite Bochnia
 
(28)
P8 Lite Kobyłka
 
(27)
P8 Lite Szczecinek
 
(27)
P8 Lite Morąg
 
(27)
P8 Lite Nowy Targ
 
(26)
P8 Lite Kłodzko
 
(26)
P8 Lite Brzozów
 
(25)
P8 Lite Skierniewice
 
(24)
P8 Lite Koło
 
(21)
P8 Lite Chodzież
 
(21)
P8 Lite Głubczyce
 
(21)
P8 Lite Brwinów
 
(20)
P8 Lite Jabłonna
 
(20)
P8 Lite Myszków
 
(20)
P8 Lite Szczyrk
 
(19)
P8 Lite Limanowa
 
(19)
P8 Lite Łęczyca
 
(18)
P8 Lite Krotoszyn
 
(18)
P8 Lite Paczków
 
(18)
P8 Lite Ostrów Mazowiecka
 
(18)
P8 Lite Rydułtowy
 
(18)
P8 Lite Janów Lubelski
 
(17)
P8 Lite Myślenice
 
(17)
P8 Lite Mszana Dolna
 
(16)
P8 Lite Syców
 
(16)
P8 Lite Stary Sącz
 
(16)
P8 Lite Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
P8 Lite Wyrazów
 
(16)
P8 Lite Chełmno
 
(15)
P8 Lite Płońsk
 
(15)
P8 Lite Białogard
 
(15)
P8 Lite Hrubieszów
 
(14)
P8 Lite Bogdaniec
 
(14)
P8 Lite Libertów
 
(14)
P8 Lite Zarszyn
 
(14)
P8 Lite Ustroń
 
(13)
P8 Lite Pruszcz
 
(12)
P8 Lite Łosice
 
(12)
P8 Lite Krasnystaw
 
(12)
P8 Lite Plewiska
 
(12)
P8 Lite Słupca
 
(12)
P8 Lite Lubsko
 
(12)
P8 Lite Kluczbork
 
(12)
P8 Lite Daleszyce
 
(12)
P8 Lite Czaplinek
 
(12)
P8 Lite Łęczna
 
(11)
P8 Lite Zambrów
 
(11)
P8 Lite Ropczyce
 
(11)
P8 Lite Wołów
 
(11)
P8 Lite Skwierzyna
 
(11)
P8 Lite Bukowno
 
(10)
P8 Lite Józefów
 
(10)
P8 Lite Gryfice
 
(10)
P8 Lite Borówiec
 
(10)
P8 Lite Koluszki
 
(10)
P8 Lite Sosnowica
 
(10)
P8 Lite Braniewo
 
(10)
P8 Lite Opalenica
 
(10)
P8 Lite Ząbkowice Śląskie
 
(10)
P8 Lite Szynwałd
 
(10)
P8 Lite Sulęcin
 
(10)
P8 Lite Włodawa
 
(9)
P8 Lite Komorniki
 
(9)
P8 Lite Stęszew
 
(9)
P8 Lite Góra
 
(9)