| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | P8 LITE |
| Marka | Huawei |
| Model telefonu | P8 Lite |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 73.00 mm |
| Wysokość | 147.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 147.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 423 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.10 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | Mali-T830 MP2 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalendarz, kalkulator |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 531 h |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e98e830e-ec52-400a-961b-de54125aae84
Podobne wyszukiwania
P8 Lite Warszawa
 
(3529)
P8 Lite Kielce
 
(517)
P8 Lite Ełk
 
(499)
P8 Lite Lublin
 
(444)
P8 Lite Gliwice
 
(229)
P8 Lite Siemianowice Śląskie
 
(183)
P8 Lite Opole
 
(149)
P8 Lite Sosnowiec
 
(133)
P8 Lite Elbląg
 
(107)
P8 Lite Zamość
 
(95)
P8 Lite Piaseczno
 
(84)
P8 Lite Ostrów Wielkopolski
 
(73)
P8 Lite Jelenia Góra
 
(65)
P8 Lite Mysłowice
 
(53)
P8 Lite Puławy
 
(50)
P8 Lite Zgierz
 
(50)
P8 Lite Przemyśl
 
(49)
P8 Lite Wadowice
 
(49)
P8 Lite Stargard
 
(49)
P8 Lite Legionowo
 
(47)
P8 Lite Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
P8 Lite Mikołów
 
(42)
P8 Lite Jarosław
 
(42)
P8 Lite Opoka-Kolonia
 
(41)
P8 Lite Drwalew
 
(41)
P8 Lite Poniatowa
 
(40)
P8 Lite Żywiec
 
(36)
P8 Lite Będzin
 
(34)
P8 Lite Wągrowiec
 
(32)
P8 Lite Sierpc
 
(31)
P8 Lite Kobyłka
 
(30)
P8 Lite Morąg
 
(30)
P8 Lite Łuków
 
(27)
P8 Lite Bochnia
 
(27)
P8 Lite Śrem
 
(27)
P8 Lite Szczecinek
 
(25)
P8 Lite Nowy Targ
 
(24)
P8 Lite Brwinów
 
(23)
P8 Lite Skierniewice
 
(23)
P8 Lite Głubczyce
 
(23)
P8 Lite Kłodzko
 
(22)
P8 Lite Myszków
 
(22)
P8 Lite Pruszcz
 
(21)
P8 Lite Koło
 
(21)
P8 Lite Kamienna Góra
 
(21)
P8 Lite Mszana Dolna
 
(21)
P8 Lite Chodzież
 
(21)
P8 Lite Krotoszyn
 
(20)
P8 Lite Płońsk
 
(20)
P8 Lite Paczków
 
(19)
P8 Lite Brzozów
 
(19)
P8 Lite Łęczyca
 
(19)
P8 Lite Rydułtowy
 
(19)
P8 Lite Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
P8 Lite Myślenice
 
(18)
P8 Lite Janów Lubelski
 
(17)
P8 Lite Limanowa
 
(16)
P8 Lite Chełmno
 
(15)
P8 Lite Szczyrk
 
(15)
P8 Lite Hrubieszów
 
(15)
P8 Lite Stary Sącz
 
(15)
P8 Lite Słupca
 
(14)
P8 Lite Syców
 
(14)
P8 Lite Wyrazów
 
(14)
P8 Lite Białogard
 
(14)
P8 Lite Plewiska
 
(14)
P8 Lite Ząbkowice Śląskie
 
(14)
P8 Lite Ostrów Mazowiecka
 
(14)
P8 Lite Jabłonna
 
(13)
P8 Lite Braniewo
 
(13)
P8 Lite Kluczbork
 
(13)
P8 Lite Annopol
 
(13)
P8 Lite Łęczna
 
(13)
P8 Lite Zarszyn
 
(13)
P8 Lite Łosice
 
(12)
P8 Lite Gryfice
 
(12)
P8 Lite Czaplinek
 
(12)
P8 Lite Józefów
 
(11)
P8 Lite Krasnystaw
 
(11)
P8 Lite Zambrów
 
(11)
P8 Lite Wołów
 
(11)
P8 Lite Sosnowica
 
(11)
P8 Lite Libertów
 
(11)
P8 Lite Ustroń
 
(11)
P8 Lite Skwierzyna
 
(11)
P8 Lite Przeczyce
 
(10)
P8 Lite Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
P8 Lite Ropczyce
 
(10)
P8 Lite Bukowno
 
(9)
P8 Lite Tarnowo Podgórne
 
(9)
P8 Lite Włodawa
 
(9)
P8 Lite Lubsko
 
(9)
P8 Lite Koluszki
 
(9)
P8 Lite Daleszyce
 
(9)
P8 Lite Komorniki
 
(9)
P8 Lite Góra
 
(9)