| Stan | Bardzo dobry |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, krokomierz, magnetometr, żyroskop |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 1920 px |
| Nawigacja | GPS |
| Slot karty pamięci | tak |
| Model telefonu | P9 Lite |
| Gęstość pikseli | 424 ppi |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, tethering (hot-spot) |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Marka telefonu | Huawei |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Układ graficzny | Mali-T830 MP2 |
| Wysokość | 146.80 mm |
| Waga | 147.00 g |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, samowyzwalacz, zoom |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Kod producenta | PRA-LX1 BLACK |
| Szerokość | 72.60 mm |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Częstotliwość procesora | 2.10 GHz |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Ekran dotykowy | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Procesor | inny |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Kolor | czarny |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Wyjmowana bateria | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 65e77fd7-7e16-4c90-87c3-67a64e3b4d50
Podobne wyszukiwania
P9 Lite Warszawa
 
(3368)
P9 Lite Ełk
 
(596)
P9 Lite Kielce
 
(457)
P9 Lite Lublin
 
(450)
P9 Lite Gliwice
 
(223)
P9 Lite Opole
 
(140)
P9 Lite Sosnowiec
 
(119)
P9 Lite Elbląg
 
(99)
P9 Lite Piaseczno
 
(91)
P9 Lite Zamość
 
(88)
P9 Lite Siemianowice Śląskie
 
(83)
P9 Lite Ostrów Wielkopolski
 
(78)
P9 Lite Jelenia Góra
 
(64)
P9 Lite Legionowo
 
(53)
P9 Lite Przemyśl
 
(51)
P9 Lite Zgierz
 
(49)
P9 Lite Mysłowice
 
(47)
P9 Lite Wadowice
 
(44)
P9 Lite Jarosław
 
(41)
P9 Lite Opoka-Kolonia
 
(41)
P9 Lite Żywiec
 
(40)
P9 Lite Poniatowa
 
(40)
P9 Lite Stargard
 
(40)
P9 Lite Będzin
 
(40)
P9 Lite Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
P9 Lite Mikołów
 
(36)
P9 Lite Puławy
 
(35)
P9 Lite Wągrowiec
 
(31)
P9 Lite Sierpc
 
(29)
P9 Lite Łuków
 
(28)
P9 Lite Bochnia
 
(28)
P9 Lite Morąg
 
(27)
P9 Lite Nowy Targ
 
(26)
P9 Lite Szczecinek
 
(26)
P9 Lite Kamienna Góra
 
(26)
P9 Lite Kłodzko
 
(26)
P9 Lite Brzozów
 
(25)
P9 Lite Kobyłka
 
(25)
P9 Lite Skierniewice
 
(25)
P9 Lite Chodzież
 
(21)
P9 Lite Głubczyce
 
(21)
P9 Lite Brwinów
 
(20)
P9 Lite Koło
 
(20)
P9 Lite Jabłonna
 
(20)
P9 Lite Myszków
 
(20)
P9 Lite Szczyrk
 
(19)
P9 Lite Limanowa
 
(19)
P9 Lite Paczków
 
(18)
P9 Lite Krotoszyn
 
(18)
P9 Lite Łęczyca
 
(18)
P9 Lite Mszana Dolna
 
(18)
P9 Lite Rydułtowy
 
(18)
P9 Lite Janów Lubelski
 
(17)
P9 Lite Myślenice
 
(17)
P9 Lite Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
P9 Lite Syców
 
(16)
P9 Lite Wyrazów
 
(16)
P9 Lite Stary Sącz
 
(16)
P9 Lite Ostrów Mazowiecka
 
(16)
P9 Lite Białogard
 
(15)
P9 Lite Chełmno
 
(15)
P9 Lite Płońsk
 
(15)
P9 Lite Hrubieszów
 
(15)
P9 Lite Bogdaniec
 
(14)
P9 Lite Libertów
 
(14)
P9 Lite Zarszyn
 
(14)
P9 Lite Plewiska
 
(13)
P9 Lite Kluczbork
 
(13)
P9 Lite Ustroń
 
(13)
P9 Lite Pruszcz
 
(12)
P9 Lite Słupca
 
(12)
P9 Lite Łosice
 
(12)
P9 Lite Lubsko
 
(12)
P9 Lite Krasnystaw
 
(12)
P9 Lite Czaplinek
 
(12)
P9 Lite Daleszyce
 
(12)
P9 Lite Łęczna
 
(11)
P9 Lite Zambrów
 
(11)
P9 Lite Ropczyce
 
(11)
P9 Lite Ząbkowice Śląskie
 
(11)
P9 Lite Skwierzyna
 
(11)
P9 Lite Józefów
 
(10)
P9 Lite Gryfice
 
(10)
P9 Lite Borówiec
 
(10)
P9 Lite Koluszki
 
(10)
P9 Lite Sosnowica
 
(10)
P9 Lite Wołów
 
(10)
P9 Lite Braniewo
 
(10)
P9 Lite Opalenica
 
(10)
P9 Lite Sulęcin
 
(10)
P9 Lite Szynwałd
 
(10)
P9 Lite Bukowno
 
(9)
P9 Lite Włodawa
 
(9)
P9 Lite Komorniki
 
(9)
P9 Lite Stęszew
 
(9)
P9 Lite Góra
 
(9)