| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | P9 Lite 2017 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 650 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, magnetometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Stan opakowania | zastępcze |
| Kod producenta | VNS-L31 |
| Szerokość | 72.94 mm |
| Wysokość | 147.20 mm |
| Głębokość | 7.60 mm |
| Waga | 147.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Gęstość pikseli | 424 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.10 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Układ graficzny | Mali-T830 MP2 |
| Maksymalny czas czuwania | 670 h |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3d96c2f9-4959-410b-811d-0bda930b3506
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3682)
Huawei Ełk
 
(619)
Huawei Kielce
 
(489)
Huawei Lublin
 
(459)
Huawei Gliwice
 
(225)
Huawei Opole
 
(150)
Huawei Sosnowiec
 
(131)
Huawei Elbląg
 
(106)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(104)
Huawei Zamość
 
(87)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Huawei Jelenia Góra
 
(65)
Huawei Mysłowice
 
(54)
Huawei Stargard
 
(54)
Huawei Legionowo
 
(49)
Huawei Przemyśl
 
(49)
Huawei Wadowice
 
(47)
Huawei Zgierz
 
(45)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Huawei Poniatowa
 
(42)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Puławy
 
(41)
Huawei Mikołów
 
(39)
Huawei Żywiec
 
(38)
Huawei Jarosław
 
(37)
Huawei Będzin
 
(34)
Huawei Wągrowiec
 
(32)
Huawei Kobyłka
 
(31)
Huawei Sierpc
 
(30)
Huawei Brzozów
 
(29)
Huawei Morąg
 
(28)
Huawei Kłodzko
 
(27)
Huawei Bochnia
 
(27)
Huawei Łuków
 
(26)
Huawei Skierniewice
 
(25)
Huawei Drwalew
 
(24)
Huawei Kamienna Góra
 
(24)
Huawei Nowy Targ
 
(24)
Huawei Szczecinek
 
(23)
Huawei Głubczyce
 
(23)
Huawei Myszków
 
(22)
Huawei Pruszcz
 
(21)
Huawei Szczyrk
 
(21)
Huawei Mszana Dolna
 
(21)
Huawei Wyrazów
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Paczków
 
(20)
Huawei Brwinów
 
(19)
Huawei Rydułtowy
 
(19)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Płońsk
 
(18)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Koło
 
(18)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Stary Sącz
 
(15)
Huawei Limanowa
 
(15)
Huawei Syców
 
(14)
Huawei Hrubieszów
 
(14)
Huawei Niwiska
 
(14)
Huawei Zarszyn
 
(13)
Huawei Łęczna
 
(13)
Huawei Łosice
 
(13)
Huawei Gryfice
 
(13)
Huawei Białogard
 
(13)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Bogdaniec
 
(13)
Huawei Daleszyce
 
(13)
Huawei Milicz
 
(13)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Huawei Libertów
 
(13)
Huawei Józefów
 
(12)
Huawei Jabłonna
 
(12)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Słupca
 
(11)
Huawei Braniewo
 
(11)
Huawei Kluczbork
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(10)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Ustroń
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Piekoszów
 
(10)
Huawei Bukowno
 
(9)
Huawei Wałcz
 
(9)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Tarnowo Podgórne
 
(9)
Huawei Ropczyce
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Przeczyce
 
(9)