| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Kod producenta | IMEI : 867004032307229 |
| Kolor | czarny |
| Marka telefonu | Huawei |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12 Mpx |
| Model telefonu | P9 Lite |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bb2a8986-9c7b-4eeb-a1e7-8ef74e4142ef
Podobne wyszukiwania
P9 Lite Warszawa
 
(3398)
P9 Lite Ełk
 
(597)
P9 Lite Kielce
 
(454)
P9 Lite Lublin
 
(438)
P9 Lite Gliwice
 
(224)
P9 Lite Opole
 
(142)
P9 Lite Sosnowiec
 
(120)
P9 Lite Elbląg
 
(100)
P9 Lite Zamość
 
(93)
P9 Lite Siemianowice Śląskie
 
(83)
P9 Lite Ostrów Wielkopolski
 
(79)
P9 Lite Jelenia Góra
 
(64)
P9 Lite Przemyśl
 
(50)
P9 Lite Legionowo
 
(50)
P9 Lite Mysłowice
 
(49)
P9 Lite Zgierz
 
(48)
P9 Lite Wadowice
 
(44)
P9 Lite Żywiec
 
(42)
P9 Lite Jarosław
 
(42)
P9 Lite Stargard
 
(41)
P9 Lite Opoka-Kolonia
 
(41)
P9 Lite Poniatowa
 
(40)
P9 Lite Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
P9 Lite Będzin
 
(38)
P9 Lite Mikołów
 
(36)
P9 Lite Puławy
 
(35)
P9 Lite Wągrowiec
 
(31)
P9 Lite Kamienna Góra
 
(29)
P9 Lite Łuków
 
(29)
P9 Lite Sierpc
 
(29)
P9 Lite Morąg
 
(27)
P9 Lite Bochnia
 
(27)
P9 Lite Kłodzko
 
(27)
P9 Lite Kobyłka
 
(26)
P9 Lite Nowy Targ
 
(26)
P9 Lite Brzozów
 
(25)
P9 Lite Szczecinek
 
(24)
P9 Lite Skierniewice
 
(23)
P9 Lite Głubczyce
 
(21)
P9 Lite Chodzież
 
(21)
P9 Lite Brwinów
 
(20)
P9 Lite Szczyrk
 
(20)
P9 Lite Koło
 
(20)
P9 Lite Myszków
 
(20)
P9 Lite Jabłonna
 
(18)
P9 Lite Paczków
 
(18)
P9 Lite Łęczyca
 
(18)
P9 Lite Rydułtowy
 
(17)
P9 Lite Mszana Dolna
 
(17)
P9 Lite Wyrazów
 
(17)
P9 Lite Krotoszyn
 
(17)
P9 Lite Janów Lubelski
 
(17)
P9 Lite Myślenice
 
(17)
P9 Lite Syców
 
(16)
P9 Lite Płońsk
 
(16)
P9 Lite Ostrów Mazowiecka
 
(16)
P9 Lite Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
P9 Lite Białogard
 
(15)
P9 Lite Hrubieszów
 
(15)
P9 Lite Chełmno
 
(15)
P9 Lite Stary Sącz
 
(15)
P9 Lite Kluczbork
 
(14)
P9 Lite Bogdaniec
 
(14)
P9 Lite Zarszyn
 
(14)
P9 Lite Lubsko
 
(13)
P9 Lite Plewiska
 
(13)
P9 Lite Czaplinek
 
(13)
P9 Lite Libertów
 
(13)
P9 Lite Ustroń
 
(13)
P9 Lite Pruszcz
 
(12)
P9 Lite Krasnystaw
 
(12)
P9 Lite Daleszyce
 
(12)
P9 Lite Skwierzyna
 
(11)
P9 Lite Słupca
 
(11)
P9 Lite Łęczna
 
(11)
P9 Lite Borówiec
 
(11)
P9 Lite Zambrów
 
(11)
P9 Lite Ropczyce
 
(11)
P9 Lite Ząbkowice Śląskie
 
(11)
P9 Lite Bukowno
 
(10)
P9 Lite Gryfice
 
(10)
P9 Lite Łosice
 
(10)
P9 Lite Józefów
 
(10)
P9 Lite Sosnowica
 
(10)
P9 Lite Wołów
 
(10)
P9 Lite Komorniki
 
(10)
P9 Lite Braniewo
 
(10)
P9 Lite Sulęcin
 
(10)
P9 Lite Szynwałd
 
(10)
P9 Lite Włodawa
 
(9)
P9 Lite Drwalew
 
(9)
P9 Lite Góra
 
(9)
P9 Lite Stęszew
 
(9)
P9 Lite Opalenica
 
(9)
P9 Lite Milicz
 
(9)
P9 Lite Piekoszów
 
(9)