| Stan | Bardzo dobry |
| Czujniki | czujnik zbliżeniowy, czujnik światła, czytnik linii papilarnych, akcelerometr |
| Pojemność akumulatora | 3020 mAh |
| Złącza | microUSB typ B |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Blokada simlock | brak blokady |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 Mpx |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Waga | 145 g |
| Ekran dotykowy | tak |
| Nawigacja | GPS |
| Kolor | czarny |
| Marka telefonu | Huawei |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 7.0 |
| Przekątna ekranu | 5 " |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Direct |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13 Mpx |
| Model telefonu | P9 Lite |
| Funkcje | tethering (hot-spot), odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9e9e8040-ebee-412c-a3c0-aae50c275b15
Podobne wyszukiwania
P9 Lite Warszawa
 
(3432)
P9 Lite Ełk
 
(599)
P9 Lite Kielce
 
(447)
P9 Lite Lublin
 
(435)
P9 Lite Gliwice
 
(224)
P9 Lite Opole
 
(143)
P9 Lite Sosnowiec
 
(119)
P9 Lite Elbląg
 
(101)
P9 Lite Zamość
 
(86)
P9 Lite Siemianowice Śląskie
 
(84)
P9 Lite Ostrów Wielkopolski
 
(81)
P9 Lite Jelenia Góra
 
(62)
P9 Lite Legionowo
 
(53)
P9 Lite Przemyśl
 
(49)
P9 Lite Zgierz
 
(47)
P9 Lite Mysłowice
 
(46)
P9 Lite Wadowice
 
(44)
P9 Lite Poniatowa
 
(44)
P9 Lite Jarosław
 
(42)
P9 Lite Opoka-Kolonia
 
(41)
P9 Lite Stargard
 
(41)
P9 Lite Żywiec
 
(41)
P9 Lite Będzin
 
(41)
P9 Lite Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
P9 Lite Puławy
 
(36)
P9 Lite Mikołów
 
(35)
P9 Lite Wągrowiec
 
(31)
P9 Lite Łuków
 
(29)
P9 Lite Kamienna Góra
 
(29)
P9 Lite Sierpc
 
(29)
P9 Lite Bochnia
 
(27)
P9 Lite Morąg
 
(27)
P9 Lite Kłodzko
 
(26)
P9 Lite Brzozów
 
(25)
P9 Lite Kobyłka
 
(25)
P9 Lite Szczecinek
 
(24)
P9 Lite Nowy Targ
 
(23)
P9 Lite Skierniewice
 
(23)
P9 Lite Koło
 
(21)
P9 Lite Chodzież
 
(21)
P9 Lite Głubczyce
 
(21)
P9 Lite Szczyrk
 
(20)
P9 Lite Myszków
 
(20)
P9 Lite Brwinów
 
(19)
P9 Lite Rydułtowy
 
(19)
P9 Lite Paczków
 
(18)
P9 Lite Jabłonna
 
(18)
P9 Lite Limanowa
 
(18)
P9 Lite Łęczyca
 
(18)
P9 Lite Płońsk
 
(17)
P9 Lite Wyrazów
 
(17)
P9 Lite Krotoszyn
 
(17)
P9 Lite Stary Sącz
 
(17)
P9 Lite Janów Lubelski
 
(17)
P9 Lite Myślenice
 
(17)
P9 Lite Syców
 
(16)
P9 Lite Mszana Dolna
 
(16)
P9 Lite Ostrów Mazowiecka
 
(16)
P9 Lite Białogard
 
(15)
P9 Lite Chełmno
 
(15)
P9 Lite Hrubieszów
 
(15)
P9 Lite Bogdaniec
 
(15)
P9 Lite Gryfice
 
(14)
P9 Lite Lubsko
 
(14)
P9 Lite Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
P9 Lite Zarszyn
 
(14)
P9 Lite Plewiska
 
(13)
P9 Lite Ustroń
 
(13)
P9 Lite Libertów
 
(13)
P9 Lite Pruszcz
 
(12)
P9 Lite Łęczna
 
(12)
P9 Lite Krasnystaw
 
(12)
P9 Lite Czaplinek
 
(12)
P9 Lite Daleszyce
 
(12)
P9 Lite Kluczbork
 
(12)
P9 Lite Łosice
 
(11)
P9 Lite Borówiec
 
(11)
P9 Lite Zambrów
 
(11)
P9 Lite Słupca
 
(11)
P9 Lite Wołów
 
(11)
P9 Lite Ropczyce
 
(11)
P9 Lite Braniewo
 
(11)
P9 Lite Skwierzyna
 
(11)
P9 Lite Niwiska
 
(10)
P9 Lite Zelów
 
(10)
P9 Lite Józefów
 
(10)
P9 Lite Drwalew
 
(10)
P9 Lite Sosnowica
 
(10)
P9 Lite Komorniki
 
(10)
P9 Lite Szynwałd
 
(10)
P9 Lite Ząbkowice Śląskie
 
(10)
P9 Lite Sulęcin
 
(10)
P9 Lite Piekoszów
 
(10)
P9 Lite Bukowno
 
(10)
P9 Lite Włodawa
 
(9)
P9 Lite Góra
 
(9)