| Stan | Uszkodzony |
| Marka telefonu | Huawei |
| Model telefonu | P9 Lite Mini |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Kolor | złoty |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Typ | Smartfon |
| System operacyjny | Android |
| Komunikacja | Wi-Fi, Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Opcje SIM | brak informacji |
| Materiał | szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, autofocus |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 425 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Nawigacja | A-GPS, GPS, GLONASS |
| Czujniki | czujnik światła, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, akcelerometr |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje w telefonach komórkowych | kalendarz, kalkulator, przypomnienia, budzik |
| Wyjmowana bateria | nie |
| EAN (GTIN) | 6901443192601 |
| Kod producenta | 51091UJS |
| Przekątna ekranu | 5 " |
| Pojemność akumulatora | 3020 mAh |
| Szerokość | 71 mm |
| Wysokość | 144 mm |
| Waga | 145 g |
| Gęstość pikseli | 424 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3aa414bb-d2c7-413c-98c5-b358ad08bcca
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3430)
Huawei Ełk
 
(599)
Huawei Kielce
 
(447)
Huawei Lublin
 
(435)
Huawei Gliwice
 
(224)
Huawei Opole
 
(143)
Huawei Sosnowiec
 
(119)
Huawei Elbląg
 
(101)
Huawei Zamość
 
(86)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(84)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Huawei Jelenia Góra
 
(62)
Huawei Legionowo
 
(53)
Huawei Przemyśl
 
(49)
Huawei Zgierz
 
(47)
Huawei Mysłowice
 
(46)
Huawei Wadowice
 
(44)
Huawei Poniatowa
 
(44)
Huawei Jarosław
 
(42)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Żywiec
 
(41)
Huawei Stargard
 
(41)
Huawei Będzin
 
(41)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Huawei Puławy
 
(36)
Huawei Mikołów
 
(35)
Huawei Wągrowiec
 
(31)
Huawei Łuków
 
(29)
Huawei Kamienna Góra
 
(29)
Huawei Sierpc
 
(29)
Huawei Bochnia
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Kłodzko
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(25)
Huawei Kobyłka
 
(25)
Huawei Szczecinek
 
(24)
Huawei Nowy Targ
 
(23)
Huawei Skierniewice
 
(23)
Huawei Koło
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Głubczyce
 
(21)
Huawei Szczyrk
 
(20)
Huawei Myszków
 
(20)
Huawei Brwinów
 
(19)
Huawei Rydułtowy
 
(19)
Huawei Paczków
 
(18)
Huawei Jabłonna
 
(18)
Huawei Limanowa
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Płońsk
 
(17)
Huawei Wyrazów
 
(17)
Huawei Krotoszyn
 
(17)
Huawei Stary Sącz
 
(17)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Syców
 
(16)
Huawei Mszana Dolna
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Białogard
 
(15)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Hrubieszów
 
(15)
Huawei Bogdaniec
 
(15)
Huawei Gryfice
 
(14)
Huawei Lubsko
 
(14)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Huawei Zarszyn
 
(14)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Ustroń
 
(13)
Huawei Libertów
 
(13)
Huawei Pruszcz
 
(12)
Huawei Łęczna
 
(12)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Daleszyce
 
(12)
Huawei Kluczbork
 
(12)
Huawei Łosice
 
(11)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Słupca
 
(11)
Huawei Wołów
 
(11)
Huawei Ropczyce
 
(11)
Huawei Braniewo
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Niwiska
 
(10)
Huawei Zelów
 
(10)
Huawei Józefów
 
(10)
Huawei Drwalew
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Komorniki
 
(10)
Huawei Szynwałd
 
(10)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Piekoszów
 
(10)
Huawei Bukowno
 
(10)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Góra
 
(9)