| Stan | Bardzo dobry |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Procesor | HiSilicon Kirin 650 |
| Nawigacja | GPS |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Przekątna ekranu | 5.20 " |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Wysokość | 147.20 mm |
| Układ graficzny | Mali-T830 MP2 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, zoom |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal, szkło |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Kod producenta | VNS-L31 |
| Maksymalny czas czuwania | 670 h |
| Wyjmowana bateria | tak |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Model telefonu | P9 Lite 2017 |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 px |
| Slot karty pamięci | tak |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| System operacyjny | Android |
| Częstotliwość procesora | 2.10 GHz |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Szerokość | 72.94 mm |
| Gęstość pikseli | 424 ppi |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr |
| Marka telefonu | Huawei |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Waga | 147.00 g |
| Typ | Smartfon |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Głębokość | 7.60 mm |
| Maksymalny czas rozmów | 14,3 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3acc83af-8334-408f-a501-a4c66c1778da
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3375)
Huawei Ełk
 
(596)
Huawei Kielce
 
(456)
Huawei Lublin
 
(445)
Huawei Gliwice
 
(225)
Huawei Opole
 
(141)
Huawei Sosnowiec
 
(117)
Huawei Elbląg
 
(100)
Huawei Zamość
 
(92)
Huawei Piaseczno
 
(91)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(82)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Huawei Jelenia Góra
 
(66)
Huawei Legionowo
 
(51)
Huawei Przemyśl
 
(49)
Huawei Mysłowice
 
(49)
Huawei Zgierz
 
(49)
Huawei Wadowice
 
(44)
Huawei Jarosław
 
(43)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Poniatowa
 
(40)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Huawei Żywiec
 
(40)
Huawei Stargard
 
(40)
Huawei Będzin
 
(40)
Huawei Mikołów
 
(36)
Huawei Puławy
 
(35)
Huawei Wągrowiec
 
(30)
Huawei Bochnia
 
(29)
Huawei Łuków
 
(29)
Huawei Sierpc
 
(29)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Kamienna Góra
 
(27)
Huawei Kobyłka
 
(27)
Huawei Kłodzko
 
(27)
Huawei Nowy Targ
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(25)
Huawei Szczecinek
 
(24)
Huawei Skierniewice
 
(23)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Brwinów
 
(20)
Huawei Szczyrk
 
(20)
Huawei Koło
 
(20)
Huawei Myszków
 
(20)
Huawei Głubczyce
 
(20)
Huawei Limanowa
 
(19)
Huawei Jabłonna
 
(19)
Huawei Mszana Dolna
 
(18)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Paczków
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Rydułtowy
 
(18)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Syców
 
(16)
Huawei Wyrazów
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Białogard
 
(15)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Hrubieszów
 
(15)
Huawei Płońsk
 
(15)
Huawei Bogdaniec
 
(14)
Huawei Stary Sącz
 
(14)
Huawei Libertów
 
(14)
Huawei Zarszyn
 
(14)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Kluczbork
 
(13)
Huawei Ustroń
 
(13)
Huawei Pruszcz
 
(12)
Huawei Łosice
 
(12)
Huawei Gryfice
 
(12)
Huawei Lubsko
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Daleszyce
 
(12)
Huawei Słupca
 
(11)
Huawei Łęczna
 
(11)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Krasnystaw
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Ropczyce
 
(11)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Bukowno
 
(10)
Huawei Józefów
 
(10)
Huawei Koluszki
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Braniewo
 
(10)
Huawei Szynwałd
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Stęszew
 
(9)
Huawei Opalenica
 
(9)
Huawei Góra
 
(9)