O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| Marka telefonu | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Model telefonu | Y5 2018 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek MT6582 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, kalendarz |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| EAN (GTIN) | 50877263 |
| Kod producenta | CUN-L21 |
| Szerokość | 72.00 mm |
| Wysokość | 144.00 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 142.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.404 kg |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Gęstość pikseli | 295 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.50 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2200 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-T720 |
| Maksymalny czas rozmów | 22 h |
| Maksymalny czas czuwania | 343 h |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e4dcb6a5-b840-4169-983a-efb51075d540
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3540)
Huawei Kielce
 
(578)
Huawei Ełk
 
(497)
Huawei Lublin
 
(437)
Huawei Gliwice
 
(228)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(171)
Huawei Opole
 
(150)
Huawei Sosnowiec
 
(133)
Huawei Elbląg
 
(106)
Huawei Zamość
 
(92)
Huawei Piaseczno
 
(85)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Huawei Jelenia Góra
 
(65)
Huawei Mysłowice
 
(55)
Huawei Stargard
 
(51)
Huawei Zgierz
 
(50)
Huawei Wadowice
 
(49)
Huawei Legionowo
 
(48)
Huawei Puławy
 
(47)
Huawei Przemyśl
 
(46)
Huawei Mikołów
 
(42)
Huawei Drwalew
 
(42)
Huawei Jarosław
 
(41)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Poniatowa
 
(40)
Huawei Żywiec
 
(36)
Huawei Będzin
 
(34)
Huawei Wągrowiec
 
(31)
Huawei Kobyłka
 
(30)
Huawei Sierpc
 
(30)
Huawei Morąg
 
(30)
Huawei Bochnia
 
(27)
Huawei Łuków
 
(27)
Huawei Śrem
 
(26)
Huawei Nowy Targ
 
(25)
Huawei Szczecinek
 
(24)
Huawei Głubczyce
 
(24)
Huawei Brwinów
 
(23)
Huawei Skierniewice
 
(23)
Huawei Myszków
 
(23)
Huawei Kłodzko
 
(22)
Huawei Pruszcz
 
(21)
Huawei Koło
 
(21)
Huawei Kamienna Góra
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Mszana Dolna
 
(20)
Huawei Płońsk
 
(20)
Huawei Paczków
 
(19)
Huawei Łęczyca
 
(19)
Huawei Krotoszyn
 
(19)
Huawei Rydułtowy
 
(19)
Huawei Brzozów
 
(19)
Huawei Limanowa
 
(18)
Huawei Myślenice
 
(18)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Huawei Hrubieszów
 
(16)
Huawei Janów Lubelski
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Szczyrk
 
(15)
Huawei Stary Sącz
 
(15)
Huawei Syców
 
(14)
Huawei Wyrazów
 
(14)
Huawei Plewiska
 
(14)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Huawei Słupca
 
(13)
Huawei Jabłonna
 
(13)
Huawei Gryfice
 
(13)
Huawei Białogard
 
(13)
Huawei Kluczbork
 
(13)
Huawei Braniewo
 
(13)
Huawei Łęczna
 
(13)
Huawei Zarszyn
 
(13)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Wołów
 
(12)
Huawei Józefów
 
(11)
Huawei Łosice
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Krasnystaw
 
(11)
Huawei Sosnowica
 
(11)
Huawei Libertów
 
(11)
Huawei Ustroń
 
(11)
Huawei Piekoszów
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Bogdaniec
 
(10)
Huawei Przeczyce
 
(10)
Huawei Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Huawei Ropczyce
 
(10)
Huawei Bukowno
 
(9)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Lubsko
 
(9)
Huawei Koluszki
 
(9)
Huawei Daleszyce
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Milicz
 
(9)