| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Funkcje aparatu | nagrywanie wideo, autofocus, HDR, panorama, lampa błyskowa, wykrywanie twarzy, zoom |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność akumulatora | 3020 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| System operacyjny | Android |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5 Mpx |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor | niebieski |
| Marka telefonu | Huawei |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 8.0 |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8 Mpx |
| Model telefonu | Y5 |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a005b81d-57df-4823-a805-b0afb64a3395
Podobne wyszukiwania
Y5 Warszawa
 
(3390)
Y5 Ełk
 
(597)
Y5 Kielce
 
(454)
Y5 Lublin
 
(441)
Y5 Gliwice
 
(222)
Y5 Opole
 
(140)
Y5 Sosnowiec
 
(118)
Y5 Elbląg
 
(100)
Y5 Zamość
 
(92)
Y5 Piaseczno
 
(91)
Y5 Siemianowice Śląskie
 
(83)
Y5 Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Y5 Jelenia Góra
 
(66)
Y5 Przemyśl
 
(49)
Y5 Legionowo
 
(49)
Y5 Zgierz
 
(49)
Y5 Mysłowice
 
(49)
Y5 Wadowice
 
(44)
Y5 Jarosław
 
(43)
Y5 Żywiec
 
(42)
Y5 Stargard
 
(41)
Y5 Opoka-Kolonia
 
(41)
Y5 Poniatowa
 
(40)
Y5 Będzin
 
(40)
Y5 Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Y5 Mikołów
 
(36)
Y5 Puławy
 
(35)
Y5 Wągrowiec
 
(30)
Y5 Łuków
 
(29)
Y5 Bochnia
 
(29)
Y5 Kamienna Góra
 
(29)
Y5 Sierpc
 
(29)
Y5 Kłodzko
 
(27)
Y5 Morąg
 
(27)
Y5 Nowy Targ
 
(26)
Y5 Kobyłka
 
(26)
Y5 Brzozów
 
(25)
Y5 Szczecinek
 
(24)
Y5 Skierniewice
 
(23)
Y5 Głubczyce
 
(21)
Y5 Chodzież
 
(21)
Y5 Brwinów
 
(20)
Y5 Szczyrk
 
(20)
Y5 Myszków
 
(20)
Y5 Krotoszyn
 
(19)
Y5 Koło
 
(19)
Y5 Limanowa
 
(19)
Y5 Jabłonna
 
(18)
Y5 Łęczyca
 
(18)
Y5 Paczków
 
(18)
Y5 Wyrazów
 
(17)
Y5 Mszana Dolna
 
(17)
Y5 Janów Lubelski
 
(17)
Y5 Myślenice
 
(17)
Y5 Rydułtowy
 
(17)
Y5 Syców
 
(16)
Y5 Płońsk
 
(16)
Y5 Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Y5 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Y5 Białogard
 
(15)
Y5 Chełmno
 
(15)
Y5 Hrubieszów
 
(15)
Y5 Stary Sącz
 
(15)
Y5 Bogdaniec
 
(14)
Y5 Zarszyn
 
(14)
Y5 Plewiska
 
(13)
Y5 Czaplinek
 
(13)
Y5 Kluczbork
 
(13)
Y5 Libertów
 
(13)
Y5 Ustroń
 
(13)
Y5 Pruszcz
 
(12)
Y5 Gryfice
 
(12)
Y5 Lubsko
 
(12)
Y5 Krasnystaw
 
(12)
Y5 Daleszyce
 
(12)
Y5 Słupca
 
(11)
Y5 Łęczna
 
(11)
Y5 Łosice
 
(11)
Y5 Borówiec
 
(11)
Y5 Zambrów
 
(11)
Y5 Ropczyce
 
(11)
Y5 Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Y5 Skwierzyna
 
(11)
Y5 Bukowno
 
(10)
Y5 Józefów
 
(10)
Y5 Koluszki
 
(10)
Y5 Sosnowica
 
(10)
Y5 Wołów
 
(10)
Y5 Braniewo
 
(10)
Y5 Szynwałd
 
(10)
Y5 Sulęcin
 
(10)
Y5 Włodawa
 
(9)
Y5 Komorniki
 
(9)
Y5 Opalenica
 
(9)
Y5 Góra
 
(9)
Y5 Stęszew
 
(9)