| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka telefonu | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | Y6 2018 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | zoom, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 425 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Kod producenta | ATU-L21 |
| Szerokość | 73.00 mm |
| Wysokość | 152.40 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 150.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| Przekątna ekranu | 5.70 " |
| Gęstość pikseli | 282 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 308 |
| Maksymalny czas rozmów | 9,62 h |
| Maksymalny czas czuwania | 165 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 200850b5-03de-47e8-af6e-01b9816e42dc
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3364)
Huawei Ełk
 
(595)
Huawei Kielce
 
(456)
Huawei Lublin
 
(448)
Huawei Gliwice
 
(221)
Huawei Opole
 
(140)
Huawei Sosnowiec
 
(119)
Huawei Elbląg
 
(99)
Huawei Piaseczno
 
(93)
Huawei Zamość
 
(88)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(83)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(77)
Huawei Jelenia Góra
 
(64)
Huawei Legionowo
 
(53)
Huawei Przemyśl
 
(51)
Huawei Zgierz
 
(49)
Huawei Mysłowice
 
(47)
Huawei Wadowice
 
(44)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Poniatowa
 
(40)
Huawei Jarosław
 
(40)
Huawei Stargard
 
(40)
Huawei Żywiec
 
(40)
Huawei Będzin
 
(40)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Huawei Mikołów
 
(36)
Huawei Puławy
 
(35)
Huawei Wągrowiec
 
(31)
Huawei Sierpc
 
(29)
Huawei Bochnia
 
(28)
Huawei Kamienna Góra
 
(28)
Huawei Łuków
 
(28)
Huawei Kobyłka
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Szczecinek
 
(26)
Huawei Nowy Targ
 
(26)
Huawei Kłodzko
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(25)
Huawei Skierniewice
 
(24)
Huawei Głubczyce
 
(21)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Brwinów
 
(20)
Huawei Jabłonna
 
(20)
Huawei Koło
 
(20)
Huawei Myszków
 
(20)
Huawei Szczyrk
 
(19)
Huawei Limanowa
 
(19)
Huawei Mszana Dolna
 
(18)
Huawei Paczków
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Rydułtowy
 
(18)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Syców
 
(16)
Huawei Stary Sącz
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Wyrazów
 
(16)
Huawei Białogard
 
(15)
Huawei Płońsk
 
(15)
Huawei Hrubieszów
 
(15)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Libertów
 
(14)
Huawei Bogdaniec
 
(14)
Huawei Zarszyn
 
(14)
Huawei Ustroń
 
(13)
Huawei Pruszcz
 
(12)
Huawei Łosice
 
(12)
Huawei Słupca
 
(12)
Huawei Krasnystaw
 
(12)
Huawei Plewiska
 
(12)
Huawei Lubsko
 
(12)
Huawei Daleszyce
 
(12)
Huawei Kluczbork
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Łęczna
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Ropczyce
 
(11)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Bukowno
 
(10)
Huawei Józefów
 
(10)
Huawei Gryfice
 
(10)
Huawei Borówiec
 
(10)
Huawei Koluszki
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Braniewo
 
(10)
Huawei Opalenica
 
(10)
Huawei Szynwałd
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Stęszew
 
(9)
Huawei Góra
 
(9)