| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | Y6 2019 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1520 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Procesor | MediaTek Helio A22 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | miniUSB typ B |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| EAN (GTIN) | 6901443234912 |
| Kod producenta | 51093RGN |
| Szerokość | 73.50 mm |
| Wysokość | 156.28 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 150.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.354 kg |
| Przekątna ekranu | 6.09 " |
| Gęstość pikseli | 283 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 3020 mAh |
| Układ graficzny | PowerVR GE8320 |
| Maksymalny czas czuwania | 538 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d014f776-d2fa-4ba9-abd2-dc1ad0324409
Podobne wyszukiwania
Huawei Warszawa
 
(3372)
Huawei Ełk
 
(596)
Huawei Kielce
 
(456)
Huawei Lublin
 
(445)
Huawei Gliwice
 
(225)
Huawei Opole
 
(141)
Huawei Sosnowiec
 
(119)
Huawei Elbląg
 
(100)
Huawei Zamość
 
(91)
Huawei Piaseczno
 
(91)
Huawei Siemianowice Śląskie
 
(82)
Huawei Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Huawei Jelenia Góra
 
(66)
Huawei Legionowo
 
(51)
Huawei Przemyśl
 
(49)
Huawei Mysłowice
 
(49)
Huawei Zgierz
 
(49)
Huawei Wadowice
 
(44)
Huawei Jarosław
 
(43)
Huawei Opoka-Kolonia
 
(41)
Huawei Żywiec
 
(40)
Huawei Będzin
 
(40)
Huawei Poniatowa
 
(40)
Huawei Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Huawei Stargard
 
(40)
Huawei Mikołów
 
(36)
Huawei Puławy
 
(35)
Huawei Wągrowiec
 
(30)
Huawei Bochnia
 
(29)
Huawei Sierpc
 
(29)
Huawei Łuków
 
(28)
Huawei Kamienna Góra
 
(27)
Huawei Morąg
 
(27)
Huawei Kobyłka
 
(27)
Huawei Kłodzko
 
(27)
Huawei Nowy Targ
 
(26)
Huawei Brzozów
 
(25)
Huawei Szczecinek
 
(24)
Huawei Skierniewice
 
(23)
Huawei Chodzież
 
(21)
Huawei Brwinów
 
(20)
Huawei Szczyrk
 
(20)
Huawei Koło
 
(20)
Huawei Myszków
 
(20)
Huawei Głubczyce
 
(20)
Huawei Limanowa
 
(19)
Huawei Jabłonna
 
(19)
Huawei Mszana Dolna
 
(18)
Huawei Paczków
 
(18)
Huawei Krotoszyn
 
(18)
Huawei Łęczyca
 
(18)
Huawei Rydułtowy
 
(18)
Huawei Janów Lubelski
 
(17)
Huawei Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Huawei Myślenice
 
(17)
Huawei Syców
 
(16)
Huawei Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Huawei Wyrazów
 
(16)
Huawei Białogard
 
(15)
Huawei Chełmno
 
(15)
Huawei Hrubieszów
 
(15)
Huawei Płońsk
 
(15)
Huawei Bogdaniec
 
(14)
Huawei Stary Sącz
 
(14)
Huawei Libertów
 
(14)
Huawei Zarszyn
 
(14)
Huawei Plewiska
 
(13)
Huawei Kluczbork
 
(13)
Huawei Ustroń
 
(13)
Huawei Pruszcz
 
(12)
Huawei Łosice
 
(12)
Huawei Gryfice
 
(12)
Huawei Lubsko
 
(12)
Huawei Czaplinek
 
(12)
Huawei Daleszyce
 
(12)
Huawei Łęczna
 
(11)
Huawei Słupca
 
(11)
Huawei Borówiec
 
(11)
Huawei Krasnystaw
 
(11)
Huawei Zambrów
 
(11)
Huawei Ropczyce
 
(11)
Huawei Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Huawei Skwierzyna
 
(11)
Huawei Bukowno
 
(10)
Huawei Józefów
 
(10)
Huawei Koluszki
 
(10)
Huawei Wołów
 
(10)
Huawei Sosnowica
 
(10)
Huawei Braniewo
 
(10)
Huawei Szynwałd
 
(10)
Huawei Sulęcin
 
(10)
Huawei Włodawa
 
(9)
Huawei Komorniki
 
(9)
Huawei Stęszew
 
(9)
Huawei Opalenica
 
(9)
Huawei Góra
 
(9)