| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Huawei |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | Y6P |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | zielony |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 px |
| Funkcje aparatu | zoom, panorama, autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek MT6762R |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 512 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot), odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | y6p |
| Szerokość | 74.10 mm |
| Wysokość | 159.10 mm |
| Głębokość | 9.00 mm |
| Waga | 185.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.185 kg |
| Przekątna ekranu | 6.30 " |
| Gęstość pikseli | 278 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | PowerVR GE8320 @650 MHz |
| Maksymalny czas czuwania | 670 h |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ef0bf859-f7ed-4341-bc49-63e29159a169
Podobne wyszukiwania
Y6P Warszawa
 
(3357)
Y6P Ełk
 
(595)
Y6P Kielce
 
(459)
Y6P Lublin
 
(448)
Y6P Gliwice
 
(221)
Y6P Opole
 
(140)
Y6P Sosnowiec
 
(119)
Y6P Elbląg
 
(99)
Y6P Piaseczno
 
(93)
Y6P Zamość
 
(88)
Y6P Siemianowice Śląskie
 
(83)
Y6P Ostrów Wielkopolski
 
(77)
Y6P Jelenia Góra
 
(64)
Y6P Legionowo
 
(52)
Y6P Przemyśl
 
(51)
Y6P Zgierz
 
(48)
Y6P Mysłowice
 
(47)
Y6P Wadowice
 
(44)
Y6P Opoka-Kolonia
 
(41)
Y6P Poniatowa
 
(40)
Y6P Jarosław
 
(40)
Y6P Stargard
 
(40)
Y6P Żywiec
 
(40)
Y6P Będzin
 
(40)
Y6P Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Y6P Mikołów
 
(36)
Y6P Puławy
 
(35)
Y6P Wągrowiec
 
(31)
Y6P Kamienna Góra
 
(29)
Y6P Sierpc
 
(29)
Y6P Bochnia
 
(28)
Y6P Łuków
 
(28)
Y6P Kobyłka
 
(27)
Y6P Morąg
 
(27)
Y6P Kłodzko
 
(26)
Y6P Szczecinek
 
(26)
Y6P Nowy Targ
 
(26)
Y6P Brzozów
 
(25)
Y6P Skierniewice
 
(24)
Y6P Chodzież
 
(21)
Y6P Głubczyce
 
(21)
Y6P Jabłonna
 
(20)
Y6P Koło
 
(20)
Y6P Myszków
 
(20)
Y6P Brwinów
 
(19)
Y6P Szczyrk
 
(19)
Y6P Limanowa
 
(19)
Y6P Krotoszyn
 
(18)
Y6P Paczków
 
(18)
Y6P Łęczyca
 
(18)
Y6P Rydułtowy
 
(18)
Y6P Janów Lubelski
 
(17)
Y6P Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Y6P Myślenice
 
(17)
Y6P Mszana Dolna
 
(17)
Y6P Syców
 
(16)
Y6P Stary Sącz
 
(16)
Y6P Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Y6P Wyrazów
 
(16)
Y6P Białogard
 
(15)
Y6P Chełmno
 
(15)
Y6P Płońsk
 
(15)
Y6P Libertów
 
(14)
Y6P Bogdaniec
 
(14)
Y6P Zarszyn
 
(14)
Y6P Hrubieszów
 
(13)
Y6P Ustroń
 
(13)
Y6P Pruszcz
 
(12)
Y6P Łosice
 
(12)
Y6P Słupca
 
(12)
Y6P Plewiska
 
(12)
Y6P Krasnystaw
 
(12)
Y6P Lubsko
 
(12)
Y6P Daleszyce
 
(12)
Y6P Kluczbork
 
(12)
Y6P Czaplinek
 
(12)
Y6P Łęczna
 
(11)
Y6P Zambrów
 
(11)
Y6P Ropczyce
 
(11)
Y6P Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Y6P Skwierzyna
 
(11)
Y6P Bukowno
 
(10)
Y6P Józefów
 
(10)
Y6P Gryfice
 
(10)
Y6P Borówiec
 
(10)
Y6P Koluszki
 
(10)
Y6P Sosnowica
 
(10)
Y6P Wołów
 
(10)
Y6P Braniewo
 
(10)
Y6P Opalenica
 
(10)
Y6P Szynwałd
 
(10)
Y6P Sulęcin
 
(10)
Y6P Włodawa
 
(9)
Y6P Komorniki
 
(9)
Y6P Stęszew
 
(9)
Y6P Góra
 
(9)