| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kolor | czarny |
| Amortyzacja | brak |
| Klasa łożysk | ABEC-9 |
| Twardość kół | 86A |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6.000 kg |
| Marka | Ethic |
| Kod producenta | ETH-717-ECS-NEO |
| Liczba kół | 2 |
| Rodzaj | wyczynowe |
| Hamulec | nożny |
| Długość podestu | 52.50 cm |
| Materiał kół | PU |
| Model | Erawan |
| Średnica kół (mm) | 110 mm |
| Waga | 2.96 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5b72e6f8-12f8-4fa8-a3c3-9791e0910824
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi Warszawa
 
(137)
Hulajnogi Kraków
 
(42)
Hulajnogi Wrocław
 
(31)
Hulajnogi Gdańsk
 
(27)
Hulajnogi Poznań
 
(26)
Hulajnogi Łódź
 
(22)
Hulajnogi Szczecin
 
(19)
Hulajnogi Lublin
 
(18)
Hulajnogi Katowice
 
(14)
Hulajnogi Legnica
 
(10)
Hulajnogi Gdynia
 
(9)
Hulajnogi Rzeszów
 
(9)
Hulajnogi Sosnowiec
 
(9)
Hulajnogi Bielsko-Biała
 
(8)
Hulajnogi Toruń
 
(8)
Hulajnogi Radom
 
(7)
Hulajnogi Bydgoszcz
 
(7)
Hulajnogi Sochaczew
 
(7)
Hulajnogi Pruszków
 
(7)
Hulajnogi Opole
 
(7)
Hulajnogi Piaseczno
 
(7)
Hulajnogi Kielce
 
(6)
Hulajnogi Częstochowa
 
(6)
Hulajnogi Głogowa
 
(6)
Hulajnogi Białystok
 
(6)
Hulajnogi Elbląg
 
(6)
Hulajnogi Mysłowice
 
(6)
Hulajnogi Józefów
 
(5)
Hulajnogi Ruda Śląska
 
(5)
Hulajnogi Skarżysko-Kamienna
 
(5)
Hulajnogi Żarów
 
(5)
Hulajnogi Sandomierz
 
(5)
Hulajnogi Zblewo
 
(4)
Hulajnogi Łomianki
 
(4)
Hulajnogi Bystra
 
(4)
Hulajnogi Śrem
 
(4)
Hulajnogi Wałbrzych
 
(4)
Hulajnogi Świdnica
 
(4)
Hulajnogi Pleszew
 
(4)
Hulajnogi Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Hulajnogi Chorągwica
 
(4)
Hulajnogi Kalisz
 
(4)
Hulajnogi Spychowo
 
(4)
Hulajnogi Siemianowice Śląskie
 
(4)
Hulajnogi Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Hulajnogi Ząbki
 
(4)
Hulajnogi Leszno
 
(4)