| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Klasa łożysk | ABEC-9 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4 kg |
| Liczba kół | 3 |
| Wysokość kierownicy | 69.5 cm, 102 cm |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Maksymalna waga użytkownika | 100 kg |
| Kod producenta | Kb0020 |
| Waga | 4 kg |
| Kolor | czarny |
| Model | KickBoard Compact |
| Cechy dodatkowe | składana |
| Hamulec | nożny |
| Średnica kół | 12 mm |
| Amortyzacja | brak |
| Twardość kół | 87A |
| Rodzaj | klasyczne |
| Długość podestu | 36 cm |
| Materiał kół | guma |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: cc3f136e-7ac0-4b93-b331-c98f815c95e7
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi Warszawa
 
(135)
Hulajnogi Kraków
 
(43)
Hulajnogi Wrocław
 
(32)
Hulajnogi Gdańsk
 
(27)
Hulajnogi Poznań
 
(26)
Hulajnogi Łódź
 
(22)
Hulajnogi Lublin
 
(20)
Hulajnogi Szczecin
 
(19)
Hulajnogi Katowice
 
(14)
Hulajnogi Legnica
 
(10)
Hulajnogi Rzeszów
 
(9)
Hulajnogi Gdynia
 
(9)
Hulajnogi Sosnowiec
 
(9)
Hulajnogi Bielsko-Biała
 
(8)
Hulajnogi Toruń
 
(8)
Hulajnogi Bydgoszcz
 
(7)
Hulajnogi Radom
 
(7)
Hulajnogi Sochaczew
 
(7)
Hulajnogi Piaseczno
 
(7)
Hulajnogi Opole
 
(7)
Hulajnogi Pruszków
 
(7)
Hulajnogi Głogowa
 
(6)
Hulajnogi Elbląg
 
(6)
Hulajnogi Mysłowice
 
(6)
Hulajnogi Białystok
 
(6)
Hulajnogi Kielce
 
(6)
Hulajnogi Józefów
 
(5)
Hulajnogi Ruda Śląska
 
(5)
Hulajnogi Częstochowa
 
(5)
Hulajnogi Skarżysko-Kamienna
 
(5)
Hulajnogi Zblewo
 
(5)
Hulajnogi Żarów
 
(5)
Hulajnogi Sandomierz
 
(5)
Hulajnogi Łomianki
 
(4)
Hulajnogi Bystra
 
(4)
Hulajnogi Śrem
 
(4)
Hulajnogi Wałbrzych
 
(4)
Hulajnogi Świdnica
 
(4)
Hulajnogi Pleszew
 
(4)
Hulajnogi Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Hulajnogi Chorągwica
 
(4)
Hulajnogi Kalisz
 
(4)
Hulajnogi Spychowo
 
(4)
Hulajnogi Siemianowice Śląskie
 
(4)
Hulajnogi Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Hulajnogi Ząbki
 
(4)
Hulajnogi Leszno
 
(4)