| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | MMD052 |
| Rodzaj | trójkołowa |
| Marka | Micro |
| Hamulec | tak |
| Koła | Kauczukowe |
| Rama | Plastikowa |
| Wiek dziecka | 2 lata + |
| Kolor | czerwony |
| Amortyzacja | brak |
| Liczba kół | 3 |
| Długość podestu | 30.00 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 35 kg |
| Średnica kół | 120 mm |
| Klasa łożysk | ABEC-9 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Waga | 1.90 kg |
| EAN (GTIN) | 7640170574227 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f5cf9b0d-cc23-496f-898d-a15b66d93159
Podobne wyszukiwania
Hulajnogi Warszawa
 
(188)
Hulajnogi Kraków
 
(78)
Hulajnogi Wrocław
 
(52)
Hulajnogi Poznań
 
(40)
Hulajnogi Łódź
 
(38)
Hulajnogi Gdańsk
 
(33)
Hulajnogi Rzeszów
 
(25)
Hulajnogi Szczecin
 
(22)
Hulajnogi Lublin
 
(19)
Hulajnogi Bielsko-Biała
 
(19)
Hulajnogi Raszków
 
(17)
Hulajnogi Sosnowiec
 
(16)
Hulajnogi Białystok
 
(15)
Hulajnogi Katowice
 
(13)
Hulajnogi Radom
 
(13)
Hulajnogi Gliwice
 
(13)
Hulajnogi Gdynia
 
(12)
Hulajnogi Częstochowa
 
(11)
Hulajnogi Zielona Góra
 
(10)
Hulajnogi Dębno
 
(8)
Hulajnogi Niepołomice
 
(8)
Hulajnogi Koszalin
 
(7)
Hulajnogi Wałbrzych
 
(7)
Hulajnogi Ostrów Wielkopolski
 
(7)
Hulajnogi Gorzów Wielkopolski
 
(7)
Hulajnogi Bytom
 
(7)
Hulajnogi Bydgoszcz
 
(7)
Hulajnogi Płock
 
(7)
Hulajnogi Toruń
 
(7)
Hulajnogi Włocławek
 
(7)
Hulajnogi Kalisz
 
(6)
Hulajnogi Inowrocław
 
(6)
Hulajnogi Opole
 
(6)
Hulajnogi Rybnik
 
(6)
Hulajnogi Piaseczno
 
(6)
Hulajnogi Laskowa
 
(6)
Hulajnogi Nowy Sącz
 
(6)
Hulajnogi Legionowo
 
(6)
Hulajnogi Świdnica
 
(5)
Hulajnogi Otwock
 
(5)
Hulajnogi Skawina
 
(5)
Hulajnogi Kwidzyn
 
(5)
Hulajnogi Tarnowskie Góry
 
(5)
Hulajnogi Wieliczka
 
(5)
Hulajnogi Tarnów
 
(5)
Hulajnogi Zawiercie
 
(5)
Hulajnogi Siedlce
 
(5)
Hulajnogi Józefosław
 
(5)
Hulajnogi Chorzów
 
(5)
Hulajnogi Dąbrowa Górnicza
 
(4)
Hulajnogi Głuszyna
 
(4)
Hulajnogi Kielce
 
(4)
Hulajnogi Zakopane
 
(4)
Hulajnogi Przemyśl
 
(4)
Hulajnogi Tychy
 
(4)
Hulajnogi Gryfino
 
(4)
Hulajnogi Andrychów
 
(4)
Hulajnogi Brzeziny
 
(4)
Hulajnogi Głogowa
 
(4)
Hulajnogi Komorniki
 
(4)
Hulajnogi Piastów
 
(4)
Hulajnogi Gubin
 
(4)
Hulajnogi Elbląg
 
(4)
Hulajnogi Przyprostynia
 
(4)
Hulajnogi Leszno
 
(4)
Hulajnogi Mysłowice
 
(4)
Hulajnogi Lubin
 
(4)
Hulajnogi Mielec
 
(4)