| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Husqvarna |
| Model | Husqvarna Viking E20 |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | metal |
| Funkcje szycia | obszywanie dziurek, pikowanie, szycie materiałów elastycznych, wszywanie zamków błyskawicznych, zszywanie |
| Prędkość szycia | 800 wkłucie/min |
| Rodzaje ściegów | elastyczny, kryty, prosty, zygzakowy |
| Liczba ściegów | 32 |
| Chwytacz nitki | wahadłowy |
| Funkcje | automatyczne nawlekanie igły, możliwość zastosowania podwójnej igły, regulacja naprężenia nici, szycie wstecz |
| Cechy dodatkowe | Rodzaj: Tradycyjna |
| Szerokość produktu | 70.00 cm |
| Wysokość produktu | 60.00 cm |
| Głębokość produktu | 25.00 cm |
| Waga produktu | 150.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.007 kg |
| Kod producenta | Husqvarna |
| EAN (GTIN) | 7393033079000 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: b5e0a34a-52e7-4e87-a5c5-c7d18091f253
Podobne wyszukiwania
Maszyny do szycia Lubań
 
(81)
Maszyny do szycia Warszawa
 
(75)
Maszyny do szycia Kraków
 
(39)
Maszyny do szycia Goleniów
 
(31)
Maszyny do szycia Łódź
 
(28)
Maszyny do szycia Inowrocław
 
(27)
Maszyny do szycia Wrocław
 
(23)
Maszyny do szycia Sandomierz
 
(22)
Maszyny do szycia Jastrzębie-Zdrój
 
(21)
Maszyny do szycia Poznań
 
(17)
Maszyny do szycia Bielsko-Biała
 
(14)
Maszyny do szycia Nowa Ruda
 
(13)
Maszyny do szycia Rzeszów
 
(12)
Maszyny do szycia Zielona Góra
 
(12)
Maszyny do szycia Katowice
 
(11)
Maszyny do szycia Gdańsk
 
(11)
Maszyny do szycia Białystok
 
(11)
Maszyny do szycia Owczary
 
(11)
Maszyny do szycia Radom
 
(10)
Maszyny do szycia Szczecin
 
(10)
Maszyny do szycia Bydgoszcz
 
(9)
Maszyny do szycia Gdynia
 
(8)
Maszyny do szycia Lublin
 
(8)
Maszyny do szycia Legnica
 
(7)
Maszyny do szycia Krubin
 
(7)
Maszyny do szycia Zgierz
 
(7)
Maszyny do szycia Mikołów
 
(6)
Maszyny do szycia Ostrów Wielkopolski
 
(6)
Maszyny do szycia Opole
 
(6)
Maszyny do szycia Gliwice
 
(6)
Maszyny do szycia Jadowniki
 
(6)
Maszyny do szycia Częstochowa
 
(6)
Maszyny do szycia Toruń
 
(6)
Maszyny do szycia Stary Cykarzew
 
(6)
Maszyny do szycia Legionowo
 
(5)
Maszyny do szycia Sosnowiec
 
(5)
Maszyny do szycia Chojnów
 
(5)
Maszyny do szycia Jelenia Góra
 
(5)
Maszyny do szycia Jaryszów
 
(5)
Maszyny do szycia Nekla
 
(5)
Maszyny do szycia Gorzów Wielkopolski
 
(4)
Maszyny do szycia Słupsk
 
(4)
Maszyny do szycia Bytom
 
(4)
Maszyny do szycia Kalisz
 
(4)
Maszyny do szycia Świdnica
 
(4)
Maszyny do szycia Koszalin
 
(4)
Maszyny do szycia Kielce
 
(4)
Maszyny do szycia Przedecz
 
(4)
Maszyny do szycia Jedlnia-Letnisko
 
(4)
Maszyny do szycia Piaseczno
 
(4)
Maszyny do szycia Rumia
 
(4)
Maszyny do szycia Grodzisk Mazowiecki
 
(4)