| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | AP5L1AM#ABB |
| Model | Cloud Alpha |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Kolor | czarny |
| Załączone wyposażenie | etui |
| Głębokość produktu | 24.00 cm |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Długość przewodu | 1.30 m |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Materiał | skóra |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Mikrofon | tak |
| Impedancja | 65 Ω |
| Szerokość produktu | 15.00 cm |
| Waga produktu | 283.00 g |
| Wysokość produktu | 16.50 cm |
| Marka | HyperX |
| Cechy dodatkowe | Mikrofon |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Regulacja głośności | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c67c2125-7270-45d7-8c92-a649851d29b7
Podobne wyszukiwania
Słuchawki przewodowe Warszawa
 
(181)
Słuchawki przewodowe Kraków
 
(84)
Słuchawki przewodowe Wrocław
 
(63)
Słuchawki przewodowe Poznań
 
(45)
Słuchawki przewodowe Łódź
 
(39)
Słuchawki przewodowe Rzeszów
 
(28)
Słuchawki przewodowe Gdańsk
 
(26)
Słuchawki przewodowe Lublin
 
(22)
Słuchawki przewodowe Katowice
 
(17)
Słuchawki przewodowe Szczecin
 
(17)
Słuchawki przewodowe Bydgoszcz
 
(16)
Słuchawki przewodowe Wysoka
 
(16)
Słuchawki przewodowe Białystok
 
(15)
Słuchawki przewodowe Gdynia
 
(14)
Słuchawki przewodowe Kielce
 
(13)
Słuchawki przewodowe Bielsko-Biała
 
(11)
Słuchawki przewodowe Wieliczka
 
(11)
Słuchawki przewodowe Zabrze
 
(11)
Słuchawki przewodowe Zielona Góra
 
(10)
Słuchawki przewodowe Rybnik
 
(10)
Słuchawki przewodowe Łomnica
 
(9)
Słuchawki przewodowe Toruń
 
(9)
Słuchawki przewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(9)
Słuchawki przewodowe Trzebnica
 
(9)
Słuchawki przewodowe Siedlce
 
(8)
Słuchawki przewodowe Częstochowa
 
(8)
Słuchawki przewodowe Piekary Śląskie
 
(8)
Słuchawki przewodowe Wałbrzych
 
(8)
Słuchawki przewodowe Elbląg
 
(8)
Słuchawki przewodowe Legionowo
 
(7)
Słuchawki przewodowe Zamość
 
(7)
Słuchawki przewodowe Tarnów
 
(7)
Słuchawki przewodowe Rogóźno
 
(7)
Słuchawki przewodowe Tczew
 
(7)
Słuchawki przewodowe Gliwice
 
(7)
Słuchawki przewodowe Radom
 
(7)
Słuchawki przewodowe Chorzów
 
(7)
Słuchawki przewodowe Opole
 
(6)
Słuchawki przewodowe Wieluń
 
(6)
Słuchawki przewodowe Olecko
 
(6)
Słuchawki przewodowe Przemyśl
 
(5)
Słuchawki przewodowe Piaseczno
 
(5)
Słuchawki przewodowe Sanok
 
(5)
Słuchawki przewodowe Pabianice
 
(5)
Słuchawki przewodowe Słupsk
 
(5)
Słuchawki przewodowe Suwałki
 
(5)
Słuchawki przewodowe Sosnowiec
 
(5)
Słuchawki przewodowe Gniezno
 
(5)
Słuchawki przewodowe Ostrów Wielkopolski
 
(5)
Słuchawki przewodowe Koszalin
 
(5)
Słuchawki przewodowe Legnica
 
(5)
Słuchawki przewodowe Bytom
 
(5)
Słuchawki przewodowe Mielec
 
(5)
Słuchawki przewodowe Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Słuchawki przewodowe Grabówka
 
(4)
Słuchawki przewodowe Ludwin
 
(4)
Słuchawki przewodowe Myszków
 
(4)
Słuchawki przewodowe Brwinów
 
(4)
Słuchawki przewodowe Srebrowo
 
(4)
Słuchawki przewodowe Chodzież
 
(4)
Słuchawki przewodowe Nysa
 
(4)
Słuchawki przewodowe Jaworzno
 
(4)
Słuchawki przewodowe Nowy Sącz
 
(4)
Słuchawki przewodowe Sochaczew
 
(4)
Słuchawki przewodowe Kalisz
 
(4)
Słuchawki przewodowe Kruszyn
 
(4)
Słuchawki przewodowe Oleśnica
 
(4)
Słuchawki przewodowe Blachownia
 
(4)
Słuchawki przewodowe Rumia
 
(4)
Słuchawki przewodowe Lubartów
 
(4)
Słuchawki przewodowe Tarnowskie Góry
 
(4)
Słuchawki przewodowe Koszęcin
 
(4)
Słuchawki przewodowe Piaski
 
(4)
Słuchawki przewodowe Biała Podlaska
 
(4)
Słuchawki przewodowe Raszków
 
(4)
Słuchawki przewodowe Skierniewice
 
(4)
Słuchawki przewodowe Dębica
 
(4)
Słuchawki przewodowe Otwock
 
(4)
Słuchawki przewodowe Żory
 
(4)
Słuchawki przewodowe Sieradz
 
(4)
Słuchawki przewodowe Władysławowo
 
(4)
Słuchawki przewodowe Brzozów
 
(4)
Słuchawki przewodowe Środa Wielkopolska
 
(4)