| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | HyperX |
| Model | Cloud Alpha Wireless |
| Kolor | czerwony |
| Kod producenta | 4P5D4AA |
| Regulacja głośności | tak |
| Rodzaj słuchawek | nauszne |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Mikrofon | tak |
| Impedancja | 62 Ω |
| Transmisja sygnału | fale radiowe |
| Czas pracy | 300 h |
| Zasięg | 20 m |
| Cechy dodatkowe | Bezprzewodowe |
| Załączone wyposażenie | Kabel do ładowania USB 50 cm; |
| Materiał | metal |
| Szerokość produktu | 21.50 cm |
| Wysokość produktu | 12.00 cm |
| Głębokość produktu | 24.00 cm |
| Waga produktu | 332.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.291 kg |
O przedmiocie
Oferta: 67b8d875-8a84-443b-b57a-2fe23e60db03
Podobne wyszukiwania
Słuchawki bezprzewodowe Warszawa
 
(121)
Słuchawki bezprzewodowe Wrocław
 
(37)
Słuchawki bezprzewodowe Kraków
 
(36)
Słuchawki bezprzewodowe Poznań
 
(29)
Słuchawki bezprzewodowe Łódź
 
(28)
Słuchawki bezprzewodowe Gdańsk
 
(27)
Słuchawki bezprzewodowe Turek
 
(18)
Słuchawki bezprzewodowe Stąporków
 
(15)
Słuchawki bezprzewodowe Rzeszów
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Białystok
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Katowice
 
(14)
Słuchawki bezprzewodowe Lublin
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Szczecin
 
(13)
Słuchawki bezprzewodowe Radom
 
(12)
Słuchawki bezprzewodowe Tychy
 
(11)
Słuchawki bezprzewodowe Kielce
 
(8)
Słuchawki bezprzewodowe Tarnowo Podgórne
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Piekary Śląskie
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Płock
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Bydgoszcz
 
(7)
Słuchawki bezprzewodowe Ciechanów
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Piaseczno
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Mirów Stary
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Częstochowa
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Ruda Śląska
 
(6)
Słuchawki bezprzewodowe Wałbrzych
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Bolesławiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Gliwice
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Gdynia
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Kępno
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Piotrków Trybunalski
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Grodzisk Mazowiecki
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Wągrowiec
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Legnica
 
(5)
Słuchawki bezprzewodowe Końskie
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Sosnowiec
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Olsztyn
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zielona Góra
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zduńska Wola
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Zgierz
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Słupsk
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Wejherowo
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Koszalin
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Suwałki
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Porosły
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Bielsko-Biała
 
(4)
Słuchawki bezprzewodowe Gidle
 
(4)