| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | SM-S931BZKDEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S25 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806095815534 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 70.50 mm |
| Wysokość | 146.90 mm |
| Głębokość | 7.20 mm |
| Waga | 162.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 162.000 kg |
| Przekątna ekranu | 6.20 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 418 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Częstotliwość procesora | 4.47 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Układ graficzny | Adreno 830 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Maksymalny czas czuwania | 5000mAh |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fa10e0cb-9fa4-4e6b-aaaf-ad53ca114655
Podobne wyszukiwania
Galaxy S25 Warszawa
 
(3543)
Galaxy S25 Kielce
 
(581)
Galaxy S25 Ełk
 
(497)
Galaxy S25 Lublin
 
(439)
Galaxy S25 Gliwice
 
(227)
Galaxy S25 Siemianowice Śląskie
 
(171)
Galaxy S25 Opole
 
(151)
Galaxy S25 Sosnowiec
 
(133)
Galaxy S25 Elbląg
 
(106)
Galaxy S25 Zamość
 
(91)
Galaxy S25 Piaseczno
 
(85)
Galaxy S25 Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Galaxy S25 Jelenia Góra
 
(65)
Galaxy S25 Mysłowice
 
(55)
Galaxy S25 Zgierz
 
(51)
Galaxy S25 Stargard
 
(51)
Galaxy S25 Wadowice
 
(49)
Galaxy S25 Legionowo
 
(48)
Galaxy S25 Przemyśl
 
(47)
Galaxy S25 Puławy
 
(47)
Galaxy S25 Drwalew
 
(42)
Galaxy S25 Mikołów
 
(42)
Galaxy S25 Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Galaxy S25 Jarosław
 
(41)
Galaxy S25 Opoka-Kolonia
 
(41)
Galaxy S25 Poniatowa
 
(40)
Galaxy S25 Żywiec
 
(36)
Galaxy S25 Będzin
 
(34)
Galaxy S25 Wągrowiec
 
(33)
Galaxy S25 Morąg
 
(30)
Galaxy S25 Sierpc
 
(30)
Galaxy S25 Kobyłka
 
(30)
Galaxy S25 Łuków
 
(27)
Galaxy S25 Bochnia
 
(27)
Galaxy S25 Nowy Targ
 
(25)
Galaxy S25 Skierniewice
 
(24)
Galaxy S25 Szczecinek
 
(24)
Galaxy S25 Głubczyce
 
(24)
Galaxy S25 Brwinów
 
(23)
Galaxy S25 Myszków
 
(23)
Galaxy S25 Kłodzko
 
(22)
Galaxy S25 Mszana Dolna
 
(22)
Galaxy S25 Pruszcz
 
(21)
Galaxy S25 Kamienna Góra
 
(21)
Galaxy S25 Koło
 
(21)
Galaxy S25 Chodzież
 
(21)
Galaxy S25 Płońsk
 
(20)
Galaxy S25 Paczków
 
(19)
Galaxy S25 Łęczyca
 
(19)
Galaxy S25 Rydułtowy
 
(19)
Galaxy S25 Brzozów
 
(19)
Galaxy S25 Krotoszyn
 
(18)
Galaxy S25 Limanowa
 
(18)
Galaxy S25 Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Galaxy S25 Myślenice
 
(18)
Galaxy S25 Hrubieszów
 
(16)
Galaxy S25 Janów Lubelski
 
(16)
Galaxy S25 Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Galaxy S25 Chełmno
 
(15)
Galaxy S25 Szczyrk
 
(15)
Galaxy S25 Stary Sącz
 
(15)
Galaxy S25 Syców
 
(14)
Galaxy S25 Wyrazów
 
(14)
Galaxy S25 Plewiska
 
(14)
Galaxy S25 Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Galaxy S25 Słupca
 
(13)
Galaxy S25 Jabłonna
 
(13)
Galaxy S25 Gryfice
 
(13)
Galaxy S25 Braniewo
 
(13)
Galaxy S25 Kluczbork
 
(13)
Galaxy S25 Łęczna
 
(13)
Galaxy S25 Zarszyn
 
(13)
Galaxy S25 Białogard
 
(13)
Galaxy S25 Czaplinek
 
(12)
Galaxy S25 Wołów
 
(12)
Galaxy S25 Józefów
 
(11)
Galaxy S25 Łosice
 
(11)
Galaxy S25 Zambrów
 
(11)
Galaxy S25 Krasnystaw
 
(11)
Galaxy S25 Sosnowica
 
(11)
Galaxy S25 Ustroń
 
(11)
Galaxy S25 Libertów
 
(11)
Galaxy S25 Piekoszów
 
(11)
Galaxy S25 Skwierzyna
 
(11)
Galaxy S25 Lubsko
 
(10)
Galaxy S25 Przeczyce
 
(10)
Galaxy S25 Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Galaxy S25 Ropczyce
 
(10)
Galaxy S25 Bukowno
 
(9)
Galaxy S25 Włodawa
 
(9)
Galaxy S25 Bogdaniec
 
(9)
Galaxy S25 Koluszki
 
(9)
Galaxy S25 Daleszyce
 
(9)
Galaxy S25 Komorniki
 
(9)
Galaxy S25 Milicz
 
(9)
Galaxy S25 Góra
 
(9)