| Stan | Nowy |
| Marka | IKEA |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |
| Długość | 15.50 cm |
| Szerokość produktu | 3.00 cm |
| Wysokość produktu | 16.00 cm |
| Liczba sztuk | 1 szt. |
| Kod producenta | 20569 |
| EAN (GTIN) | 802.099.01 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.356 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 70efc5e7-be03-4ae1-a875-c6b664d28057
Podobne wyszukiwania
Serwetniki Warszawa
 
(21)
Serwetniki Łódź
 
(19)
Serwetniki Wrocław
 
(10)
Serwetniki Bydgoszcz
 
(8)
Serwetniki Kraków
 
(6)
Serwetniki Lublin
 
(6)
Serwetniki Gdańsk
 
(5)
Serwetniki Poznań
 
(4)
Serwetniki Katowice
 
(4)