| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | IKEA |
| Kolor obicia | beżowy |
| Bohater / Bajka | brak |
| Płeć | dziewczynki, chłopcy |
| Kod producenta | 494.125.61 |
| Kolekcja | Poang |
| Głębokość mebla | 56.00 cm |
| Szerokość mebla | 47.00 cm |
| Wysokość mebla | 68.00 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.000 kg |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 25762410-4708-4b95-9fce-e22f021fe475
Podobne wyszukiwania
Fotele Warszawa
 
(25)
Fotele Zakopane
 
(19)
Fotele Poznań
 
(8)
Fotele Kraków
 
(6)
Fotele Białystok
 
(6)
Fotele Szczecin
 
(5)
Fotele Wrocław
 
(4)
Fotele Łódź
 
(4)
Fotele Gdańsk
 
(4)
Fotele Złotów
 
(4)
Fotele Bydgoszcz
 
(4)