| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Szerokość mebla | 79 cm |
| Marka | IKEA |
| Wysokość mebla | 90 cm |
| Głębokość mebla | 63 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 15 kg |
| Kolor mebla | czarny, dąb |
| Montaż | meble do samodzielnego montażu |
| Materiał | drewno |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f085d80f-cfa7-46dc-b979-2e590ebf5f16
Podobne wyszukiwania
Wyspy kuchenne Warszawa
 
(9)