| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | A1419 (EMC 2639) |
| Taktowanie bazowe procesora | 3.4 GHz |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Wysokość produktu | 50 cm |
| Szerokość produktu | 65 cm |
| Głębokość produktu | 20 cm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12 kg |
| Dołączone oprogramowanie | macOS |
| Model procesora | Core i7 "Haswell" (4771) |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.9 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 8 MB |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 1600 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Liczba wolnych slotów RAM | 2 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 4 |
| Model | A1419 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Oferta: c2f3dd62-0f5a-47c9-aa52-e4fac9d8a679
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(982)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(103)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(84)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(83)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Opole
 
(43)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(39)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(23)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(21)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(20)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(20)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(18)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(13)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(11)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(10)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(10)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(4)
Komputery stacjonarne Chodzież
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(4)