| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Model | APPLE IMAC 21,5" 14.1 A1418 2013r |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
| Kod producenta | A1418/500GBSSD |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | Bluetooth, LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi |
| System operacyjny | Mac OS |
| Model procesora | INTEL CORE i5-4570R |
| Seria | Intel Core i5 |
| Taktowanie bazowe procesora | 2.70 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 3.20 GHz |
| Pamięć podręczna procesora | 4.00 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3L |
| Wielkość pamięci RAM | 8 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Interfejs dysku twardego | PCIe, SATA III |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Chipset karty graficznej | Intel Iris Pro Graphics 5200 |
| Pamięć karty graficznej | współdzielona |
| Złącza karty graficznej | mini DisplayPort |
| Chłodzenie karty graficznej | aktywne |
| Złącza zewnętrzne płyty głównej | mini jack 3,5 (audio), RJ45, Thunderbolt, USB 3.0 typ A |
| Typ obudowy | All in One |
| Złącza obudowy | czytnik kart pamięci, mini jack 3,5 (audio), USB 3.0 typ A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e82a96fa-d685-4016-8cdb-584666abd02c
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(954)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(101)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(88)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(84)
Komputery stacjonarne Opole
 
(44)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(19)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(17)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(16)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(14)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(10)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(9)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Jarocin
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(7)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Wschowa
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)