| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Model procesora | Intel Core 2 Duo |
| Szerokość produktu | 43 cm |
| System operacyjny | Mac OS |
| Seria | Intel Core 2 Duo |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ dysku twardego | HDD |
| Typ napędu | brak |
| Klasa efektywności energetycznej monitora | stara klasyfikacja - dla produktów używanych |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Monitor | inny |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Marka | Apple |
| Wysokość produktu | 45 cm |
| Typ pamięci RAM | SDRAM |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Załączone wyposażenie | klawiatura |
| Model | OS X 10.11.6 |
| Typ gniazda procesora | wbudowany |
| Kolor | szary |
| Typ komputera | komputer stacjonarny |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e3bf917a-25a6-40a4-8c9b-b2279e53bcda
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(952)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(100)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(86)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(85)
Komputery stacjonarne Opole
 
(44)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(44)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(38)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(33)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(25)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(19)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(19)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(18)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(16)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(15)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(14)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(13)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(13)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(13)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(12)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(11)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(11)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(11)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(10)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(10)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(10)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(10)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(9)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(9)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(7)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(7)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(7)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(7)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(7)
Komputery stacjonarne Turek
 
(7)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(6)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(6)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Dzierżoniów
 
(6)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(5)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(5)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Chrzypsko Wielkie
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)