| Stan | Nowy |
| Kod producenta | INF-SM-000130 |
| Marka | Infinix |
| Model telefonu | SMART 9 HD |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 4894947068263 |
| Kolor | złoty |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 77.10 mm |
| Wysokość | 166.00 mm |
| Głębokość | 8.35 mm |
| Waga | 188.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.330 kg |
| Przekątna ekranu | 6.70 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 720 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 4 MB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czytnik linii papilarnych |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | brak informacji |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d30b7deb-7e93-4184-92c5-cd2f6af0459f
Podobne wyszukiwania
Infinix Warszawa
 
(3430)
Infinix Ełk
 
(599)
Infinix Kielce
 
(447)
Infinix Lublin
 
(435)
Infinix Gliwice
 
(224)
Infinix Opole
 
(141)
Infinix Sosnowiec
 
(119)
Infinix Elbląg
 
(101)
Infinix Zamość
 
(86)
Infinix Siemianowice Śląskie
 
(84)
Infinix Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Infinix Jelenia Góra
 
(62)
Infinix Legionowo
 
(53)
Infinix Przemyśl
 
(49)
Infinix Zgierz
 
(47)
Infinix Mysłowice
 
(46)
Infinix Wadowice
 
(44)
Infinix Poniatowa
 
(44)
Infinix Jarosław
 
(42)
Infinix Stargard
 
(41)
Infinix Żywiec
 
(41)
Infinix Opoka-Kolonia
 
(41)
Infinix Będzin
 
(41)
Infinix Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Infinix Puławy
 
(36)
Infinix Mikołów
 
(34)
Infinix Wągrowiec
 
(31)
Infinix Łuków
 
(29)
Infinix Kamienna Góra
 
(29)
Infinix Sierpc
 
(29)
Infinix Bochnia
 
(27)
Infinix Morąg
 
(27)
Infinix Kłodzko
 
(26)
Infinix Brzozów
 
(25)
Infinix Kobyłka
 
(25)
Infinix Szczecinek
 
(24)
Infinix Skierniewice
 
(23)
Infinix Nowy Targ
 
(23)
Infinix Koło
 
(21)
Infinix Chodzież
 
(21)
Infinix Głubczyce
 
(21)
Infinix Szczyrk
 
(20)
Infinix Myszków
 
(20)
Infinix Brwinów
 
(19)
Infinix Rydułtowy
 
(19)
Infinix Paczków
 
(18)
Infinix Limanowa
 
(18)
Infinix Jabłonna
 
(18)
Infinix Łęczyca
 
(18)
Infinix Krotoszyn
 
(17)
Infinix Płońsk
 
(17)
Infinix Wyrazów
 
(17)
Infinix Stary Sącz
 
(17)
Infinix Janów Lubelski
 
(17)
Infinix Myślenice
 
(17)
Infinix Syców
 
(16)
Infinix Mszana Dolna
 
(16)
Infinix Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Infinix Białogard
 
(15)
Infinix Chełmno
 
(15)
Infinix Hrubieszów
 
(15)
Infinix Bogdaniec
 
(15)
Infinix Gryfice
 
(14)
Infinix Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Infinix Zarszyn
 
(14)
Infinix Lubsko
 
(13)
Infinix Plewiska
 
(13)
Infinix Ustroń
 
(13)
Infinix Libertów
 
(13)
Infinix Łęczna
 
(12)
Infinix Krasnystaw
 
(12)
Infinix Czaplinek
 
(12)
Infinix Daleszyce
 
(12)
Infinix Kluczbork
 
(12)
Infinix Pruszcz
 
(12)
Infinix Łosice
 
(11)
Infinix Borówiec
 
(11)
Infinix Zambrów
 
(11)
Infinix Słupca
 
(11)
Infinix Wołów
 
(11)
Infinix Ropczyce
 
(11)
Infinix Braniewo
 
(11)
Infinix Skwierzyna
 
(11)
Infinix Niwiska
 
(10)
Infinix Zelów
 
(10)
Infinix Józefów
 
(10)
Infinix Drwalew
 
(10)
Infinix Sosnowica
 
(10)
Infinix Komorniki
 
(10)
Infinix Szynwałd
 
(10)
Infinix Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Infinix Sulęcin
 
(10)
Infinix Piekoszów
 
(10)
Infinix Bukowno
 
(10)
Infinix Włodawa
 
(9)
Infinix Góra
 
(9)