| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Infinix |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Model telefonu | NOTE 40 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2040 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G99 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| EAN (GTIN) | 4894947019180 |
| Kod producenta | X6853 |
| Szerokość | 75.00 mm |
| Wysokość | 164.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.400 kg |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| Gęstość pikseli | 392 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G57 MC2 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e5c92b6e-faef-41ce-a47d-0c69dcea0c09
Podobne wyszukiwania
Infinix Warszawa
 
(3541)
Infinix Ełk
 
(491)
Infinix Kielce
 
(468)
Infinix Lublin
 
(439)
Infinix Gliwice
 
(231)
Infinix Opole
 
(147)
Infinix Sosnowiec
 
(129)
Infinix Elbląg
 
(107)
Infinix Siemianowice Śląskie
 
(104)
Infinix Zamość
 
(90)
Infinix Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Infinix Jelenia Góra
 
(66)
Infinix Mysłowice
 
(54)
Infinix Stargard
 
(51)
Infinix Przemyśl
 
(51)
Infinix Legionowo
 
(50)
Infinix Wadowice
 
(47)
Infinix Zgierz
 
(46)
Infinix Jarosław
 
(43)
Infinix Poniatowa
 
(42)
Infinix Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Infinix Puławy
 
(41)
Infinix Opoka-Kolonia
 
(41)
Infinix Mikołów
 
(39)
Infinix Drwalew
 
(39)
Infinix Żywiec
 
(38)
Infinix Będzin
 
(34)
Infinix Kobyłka
 
(32)
Infinix Wągrowiec
 
(32)
Infinix Sierpc
 
(30)
Infinix Brzozów
 
(29)
Infinix Kamienna Góra
 
(29)
Infinix Bochnia
 
(28)
Infinix Morąg
 
(28)
Infinix Kłodzko
 
(27)
Infinix Łuków
 
(26)
Infinix Szczecinek
 
(26)
Infinix Skierniewice
 
(24)
Infinix Nowy Targ
 
(24)
Infinix Głubczyce
 
(24)
Infinix Myszków
 
(22)
Infinix Pruszcz
 
(21)
Infinix Płońsk
 
(21)
Infinix Wyrazów
 
(21)
Infinix Chodzież
 
(21)
Infinix Paczków
 
(20)
Infinix Brwinów
 
(19)
Infinix Mszana Dolna
 
(19)
Infinix Rydułtowy
 
(19)
Infinix Łęczyca
 
(18)
Infinix Krotoszyn
 
(18)
Infinix Koło
 
(18)
Infinix Szczyrk
 
(17)
Infinix Janów Lubelski
 
(17)
Infinix Myślenice
 
(17)
Infinix Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Infinix Chełmno
 
(15)
Infinix Zarszyn
 
(14)
Infinix Niwiska
 
(14)
Infinix Syców
 
(14)
Infinix Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Infinix Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Infinix Białogard
 
(13)
Infinix Łęczna
 
(13)
Infinix Gryfice
 
(13)
Infinix Łosice
 
(13)
Infinix Plewiska
 
(13)
Infinix Bogdaniec
 
(13)
Infinix Stary Sącz
 
(13)
Infinix Jabłonna
 
(12)
Infinix Józefów
 
(12)
Infinix Czaplinek
 
(12)
Infinix Milicz
 
(12)
Infinix Skwierzyna
 
(11)
Infinix Słupca
 
(11)
Infinix Borówiec
 
(11)
Infinix Krasnystaw
 
(11)
Infinix Braniewo
 
(11)
Infinix Kluczbork
 
(11)
Infinix Libertów
 
(11)
Infinix Zambrów
 
(10)
Infinix Wołów
 
(10)
Infinix Sosnowica
 
(10)
Infinix Ustroń
 
(10)
Infinix Sulęcin
 
(10)
Infinix Piekoszów
 
(10)
Infinix Bukowno
 
(9)
Infinix Wałcz
 
(9)
Infinix Tarnowo Podgórne
 
(9)
Infinix Włodawa
 
(9)
Infinix Ropczyce
 
(9)
Infinix Daleszyce
 
(9)
Infinix Komorniki
 
(9)
Infinix Przeczyce
 
(9)
Infinix Poddębice
 
(9)
Infinix Koronowo
 
(9)