| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Infinix |
| Model telefonu | NOTE 40 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | wielokolorowy |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zoom, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, panorama |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | MediaTek Helio G99 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 MB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 14 |
| Slot karty pamięci | brak informacji |
| Komunikacja | Wi-Fi, NFC, Bluetooth |
| Funkcje | szybkie ładowanie, ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, zegar, kalendarz, kalkulator, przypomnienia, funkcja głośnomówiąca, własne gry, latarka, dyktafon, radio, książka telefoniczna, budzik |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Blokada simlock | brak blokady |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Szerokość | 164.3 mm |
| Wysokość | 74.53 mm |
| Głębokość | 7.75 mm |
| Waga | 190 g |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32 Mpx |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8d6a2ac8-fbf0-44fb-9f79-473acd98771b
Podobne wyszukiwania
Infinix Warszawa
 
(3494)
Infinix Ełk
 
(616)
Infinix Kielce
 
(465)
Infinix Lublin
 
(458)
Infinix Gliwice
 
(230)
Infinix Opole
 
(151)
Infinix Sosnowiec
 
(132)
Infinix Elbląg
 
(110)
Infinix Siemianowice Śląskie
 
(106)
Infinix Zamość
 
(88)
Infinix Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Infinix Jelenia Góra
 
(59)
Infinix Mysłowice
 
(54)
Infinix Stargard
 
(54)
Infinix Przemyśl
 
(52)
Infinix Legionowo
 
(49)
Infinix Wadowice
 
(47)
Infinix Zgierz
 
(45)
Infinix Drwalew
 
(45)
Infinix Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Infinix Jarosław
 
(42)
Infinix Poniatowa
 
(42)
Infinix Opoka-Kolonia
 
(41)
Infinix Puławy
 
(41)
Infinix Żywiec
 
(40)
Infinix Mikołów
 
(39)
Infinix Wągrowiec
 
(35)
Infinix Będzin
 
(34)
Infinix Kobyłka
 
(31)
Infinix Kamienna Góra
 
(30)
Infinix Sierpc
 
(30)
Infinix Brzozów
 
(29)
Infinix Morąg
 
(28)
Infinix Bochnia
 
(27)
Infinix Łuków
 
(26)
Infinix Skierniewice
 
(25)
Infinix Kłodzko
 
(25)
Infinix Nowy Targ
 
(24)
Infinix Szczecinek
 
(23)
Infinix Głubczyce
 
(23)
Infinix Myszków
 
(22)
Infinix Mszana Dolna
 
(21)
Infinix Szczyrk
 
(21)
Infinix Pruszcz
 
(21)
Infinix Wyrazów
 
(21)
Infinix Chodzież
 
(21)
Infinix Paczków
 
(20)
Infinix Rydułtowy
 
(19)
Infinix Brwinów
 
(18)
Infinix Łęczyca
 
(18)
Infinix Krotoszyn
 
(18)
Infinix Płońsk
 
(18)
Infinix Janów Lubelski
 
(17)
Infinix Koło
 
(17)
Infinix Myślenice
 
(17)
Infinix Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Infinix Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Infinix Chełmno
 
(15)
Infinix Stary Sącz
 
(15)
Infinix Limanowa
 
(15)
Infinix Niwiska
 
(14)
Infinix Syców
 
(14)
Infinix Łosice
 
(14)
Infinix Gryfice
 
(14)
Infinix Zarszyn
 
(13)
Infinix Białogard
 
(13)
Infinix Łęczna
 
(13)
Infinix Hrubieszów
 
(13)
Infinix Plewiska
 
(13)
Infinix Bogdaniec
 
(13)
Infinix Daleszyce
 
(13)
Infinix Libertów
 
(13)
Infinix Jabłonna
 
(12)
Infinix Józefów
 
(12)
Infinix Krasnystaw
 
(12)
Infinix Czaplinek
 
(12)
Infinix Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Infinix Słupca
 
(11)
Infinix Borówiec
 
(11)
Infinix Kluczbork
 
(11)
Infinix Braniewo
 
(11)
Infinix Skwierzyna
 
(11)
Infinix Zambrów
 
(10)
Infinix Wołów
 
(10)
Infinix Sosnowica
 
(10)
Infinix Ustroń
 
(10)
Infinix Milicz
 
(10)
Infinix Sulęcin
 
(10)
Infinix Piekoszów
 
(10)
Infinix Bukowno
 
(9)
Infinix Wałcz
 
(9)
Infinix Tarnowo Podgórne
 
(9)
Infinix Włodawa
 
(9)
Infinix Ropczyce
 
(9)
Infinix Komorniki
 
(9)
Infinix Przeczyce
 
(9)