| Stan | Uszkodzony |
| Marka telefonu | Infinix |
| Model telefonu | Zero 30 5G |
| Kod producenta | X6731 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 4894947008658 |
| Kolor | fioletowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 75.00 mm |
| Wysokość | 164.50 mm |
| Głębokość | 0.79 mm |
| Waga | 185.00 g |
| Przekątna ekranu | 6.78 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 388 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 108.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 50.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 2.60 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 2 TB |
| Układ graficzny | Mali-G77 MC9 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 77e00ac2-8e50-40ac-9212-ba5635a6c3cc
Podobne wyszukiwania
Infinix Warszawa
 
(3538)
Infinix Kielce
 
(585)
Infinix Ełk
 
(498)
Infinix Lublin
 
(436)
Infinix Gliwice
 
(231)
Infinix Siemianowice Śląskie
 
(185)
Infinix Opole
 
(149)
Infinix Sosnowiec
 
(133)
Infinix Elbląg
 
(109)
Infinix Zamość
 
(92)
Infinix Piaseczno
 
(85)
Infinix Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Infinix Jelenia Góra
 
(65)
Infinix Mysłowice
 
(55)
Infinix Stargard
 
(51)
Infinix Puławy
 
(51)
Infinix Zgierz
 
(50)
Infinix Wadowice
 
(49)
Infinix Przemyśl
 
(49)
Infinix Legionowo
 
(47)
Infinix Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Infinix Mikołów
 
(42)
Infinix Jarosław
 
(42)
Infinix Drwalew
 
(42)
Infinix Opoka-Kolonia
 
(41)
Infinix Poniatowa
 
(40)
Infinix Żywiec
 
(36)
Infinix Będzin
 
(34)
Infinix Wągrowiec
 
(32)
Infinix Sierpc
 
(31)
Infinix Kobyłka
 
(30)
Infinix Morąg
 
(30)
Infinix Łuków
 
(27)
Infinix Bochnia
 
(27)
Infinix Śrem
 
(26)
Infinix Nowy Targ
 
(25)
Infinix Szczecinek
 
(24)
Infinix Głubczyce
 
(24)
Infinix Brwinów
 
(23)
Infinix Skierniewice
 
(23)
Infinix Myszków
 
(23)
Infinix Kłodzko
 
(22)
Infinix Kamienna Góra
 
(22)
Infinix Pruszcz
 
(21)
Infinix Koło
 
(21)
Infinix Chodzież
 
(21)
Infinix Mszana Dolna
 
(21)
Infinix Płońsk
 
(20)
Infinix Paczków
 
(19)
Infinix Krotoszyn
 
(19)
Infinix Limanowa
 
(19)
Infinix Rydułtowy
 
(19)
Infinix Łęczyca
 
(19)
Infinix Brzozów
 
(19)
Infinix Myślenice
 
(18)
Infinix Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Infinix Janów Lubelski
 
(16)
Infinix Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Infinix Chełmno
 
(15)
Infinix Szczyrk
 
(15)
Infinix Hrubieszów
 
(15)
Infinix Stary Sącz
 
(15)
Infinix Syców
 
(14)
Infinix Wyrazów
 
(14)
Infinix Plewiska
 
(14)
Infinix Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Infinix Słupca
 
(13)
Infinix Jabłonna
 
(13)
Infinix Białogard
 
(13)
Infinix Gryfice
 
(13)
Infinix Kluczbork
 
(13)
Infinix Braniewo
 
(13)
Infinix Annopol
 
(13)
Infinix Łęczna
 
(13)
Infinix Zarszyn
 
(13)
Infinix Łosice
 
(12)
Infinix Czaplinek
 
(12)
Infinix Józefów
 
(11)
Infinix Krasnystaw
 
(11)
Infinix Zambrów
 
(11)
Infinix Wołów
 
(11)
Infinix Sosnowica
 
(11)
Infinix Libertów
 
(11)
Infinix Ustroń
 
(11)
Infinix Skwierzyna
 
(11)
Infinix Bogdaniec
 
(10)
Infinix Przeczyce
 
(10)
Infinix Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Infinix Ropczyce
 
(10)
Infinix Bukowno
 
(9)
Infinix Włodawa
 
(9)
Infinix Lubsko
 
(9)
Infinix Koluszki
 
(9)
Infinix Komorniki
 
(9)
Infinix Daleszyce
 
(9)
Infinix Góra
 
(9)