| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | pneumatyczne (tłokowe) |
| Skład zestawu | maska dla dorosłych, ustnik, filtr powietrza, końcówka do nosa, nebulizator (rozpylacz), przewód powietrza, maska dla dzieci |
| Tryb pracy | ciągły |
| Zasilanie | sieciowe |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szybkość inhalacji | 0.40 ml/min |
| Średnia wielkość cząsteczek MMAD | 3.16 µm |
| Pojemność zbiornika na lek | 8 ml |
| Głębokość produktu | 16.00 cm |
| Frakcja respirabilna | 0.00 % |
| Waga produktu | 1300 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Kod producenta | IH 18 |
| Model | IH 18 |
| EAN (GTIN) | 4211125602369 |
O przedmiocie
Oferta: a5e482ec-cdd0-4399-9fa7-fc2df04086ad
Podobne wyszukiwania
Inhalatory Warszawa
 
(34)
Inhalatory Kraków
 
(18)
Inhalatory Łódź
 
(12)
Inhalatory Kłobuck
 
(9)
Inhalatory Poznań
 
(9)
Inhalatory Gdańsk
 
(9)
Inhalatory Bydgoszcz
 
(8)
Inhalatory Wrocław
 
(8)
Inhalatory Orzech
 
(8)
Inhalatory Lublin
 
(7)
Inhalatory Pabianice
 
(6)
Inhalatory Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Inhalatory Strzelce Krajeńskie
 
(5)
Inhalatory Rzeszów
 
(5)
Inhalatory Białystok
 
(5)
Inhalatory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Inhalatory Mielec
 
(4)
Inhalatory Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Inhalatory Tychy
 
(4)
Inhalatory Katowice
 
(4)