| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Diagnostic |
| Rodzaj | pneumatyczne (tłokowe) |
| Skład zestawu | maska dla dorosłych, nebulizator (rozpylacz), przewód powietrza, maska dla dzieci |
| Tryb pracy | ciągły |
| Zasilanie | sieciowe |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szybkość inhalacji | 0.35 ml/min |
| Średnia wielkość cząsteczek MMAD | 4.02 µm |
| Pojemność zbiornika na lek | 5 ml |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Moc | 11 W |
| Szerokość produktu | 13.00 cm |
| Wysokość produktu | 13.00 cm |
| Głębokość produktu | 17.00 cm |
| Frakcja respirabilna | 64.00 % |
| Wartość rezydualna | 1.00 ml |
| Waga produktu | 1150 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.000 kg |
| Kod producenta | REF 7019 |
| Model | Econstellation Plus |
O przedmiocie
Oferta: d29ef0a3-4465-485a-861a-ca46b4533249
Podobne wyszukiwania
Inhalatory Warszawa
 
(32)
Inhalatory Kraków
 
(14)
Inhalatory Łódź
 
(12)
Inhalatory Wrocław
 
(11)
Inhalatory Kłobuck
 
(9)
Inhalatory Orzech
 
(8)
Inhalatory Poznań
 
(8)
Inhalatory Bydgoszcz
 
(8)
Inhalatory Gdańsk
 
(7)
Inhalatory Pabianice
 
(6)
Inhalatory Strzelce Krajeńskie
 
(6)
Inhalatory Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Inhalatory Lublin
 
(5)
Inhalatory Rzeszów
 
(5)
Inhalatory Gliwice
 
(5)
Inhalatory Białystok
 
(5)
Inhalatory Szczecin
 
(4)
Inhalatory Mielec
 
(4)
Inhalatory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Inhalatory Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Inhalatory Tychy
 
(4)