| Stan | Bardzo dobry |
| Skład zestawu | filtr powietrza, maska dla dorosłych, maska dla dzieci, nebulizator (rozpylacz), przewód powietrza, ustnik |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Średnia wielkość cząsteczek MMAD | 5.00 µm |
| Kod producenta | Laica NE2014 |
| Marka | Laica |
| Pojemność zbiornika na lek | 12 ml |
| Tryb pracy | ciągły |
| Wartość rezydualna | 0.70 ml |
| Kolor | biały |
| Model | Laica NE2014 |
| Wysokość produktu | 10.50 cm |
| EAN (GTIN) | 8013240200859 |
| Rodzaj | pneumatyczne (tłokowe) |
| Zawiera baterie | nie |
| Frakcja respirabilna | 2.80 % |
| Zasilanie | sieciowe |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Waga produktu | 1360 g |
| Szerokość produktu | 16.50 cm |
| Szybkość inhalacji | 0.25 ml/min |
| Głębokość produktu | 14.50 cm |
O przedmiocie
Oferta: dbc41f22-b2cb-47fc-b7c3-ec7218e5c262
Podobne wyszukiwania
Inhalatory Warszawa
 
(32)
Inhalatory Kraków
 
(14)
Inhalatory Łódź
 
(12)
Inhalatory Wrocław
 
(11)
Inhalatory Kłobuck
 
(9)
Inhalatory Orzech
 
(8)
Inhalatory Poznań
 
(8)
Inhalatory Bydgoszcz
 
(8)
Inhalatory Gdańsk
 
(7)
Inhalatory Pabianice
 
(6)
Inhalatory Strzelce Krajeńskie
 
(6)
Inhalatory Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Inhalatory Lublin
 
(5)
Inhalatory Rzeszów
 
(5)
Inhalatory Gliwice
 
(5)
Inhalatory Białystok
 
(5)
Inhalatory Szczecin
 
(4)
Inhalatory Mielec
 
(4)
Inhalatory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Inhalatory Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Inhalatory Tychy
 
(4)