| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Inqua |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Rodzaj | brak informacji |
| Skład zestawu | maska dla dorosłych, przewód powietrza, maska dla dzieci |
| Zasilanie | sieciowe |
| EAN (GTIN) | 4260006251202 |
| Szybkość inhalacji | 1.00 ml/min |
| Pojemność zbiornika na lek | 8 ml |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Szerokość produktu | 22.50 cm |
| Wysokość produktu | 13.00 cm |
| Waga produktu | 1950 g |
| Kod producenta | Inqua BR021000 Aerosol |
| Model | INQUA |
O przedmiocie
Oferta: 9b4ddf0c-f018-4378-87aa-cecd8406c575
Podobne wyszukiwania
Inhalatory Warszawa
 
(33)
Inhalatory Kraków
 
(14)
Inhalatory Łódź
 
(12)
Inhalatory Wrocław
 
(11)
Inhalatory Kłobuck
 
(9)
Inhalatory Orzech
 
(8)
Inhalatory Poznań
 
(8)
Inhalatory Bydgoszcz
 
(8)
Inhalatory Gdańsk
 
(7)
Inhalatory Pabianice
 
(6)
Inhalatory Strzelce Krajeńskie
 
(6)
Inhalatory Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Inhalatory Lublin
 
(5)
Inhalatory Rzeszów
 
(5)
Inhalatory Gliwice
 
(5)
Inhalatory Białystok
 
(5)
Inhalatory Szczecin
 
(4)
Inhalatory Mielec
 
(4)
Inhalatory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Inhalatory Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Inhalatory Tychy
 
(4)