| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | PARI |
| Wyrób medyczny | nie |
| Producent wyrobu medycznego | Pari Pharma |
| Rodzaj | membranowe |
| Kolor dominujący | czarny |
| Tryb pracy | ciągły |
| Zasilanie | bateryjne, sieciowe |
| Pojemność zbiornika na lek | 6 ml |
| Szerokość produktu | 5 cm |
| Wysokość produktu | 6 cm |
| Głębokość produktu | 14 cm |
| Waga produktu | 300 g |
| Model | Pari Eflow |
O przedmiocie
Oferta: 474f46cc-819e-48bf-b243-840559032086
Podobne wyszukiwania
Inhalatory Warszawa
 
(33)
Inhalatory Kraków
 
(18)
Inhalatory Łódź
 
(12)
Inhalatory Kłobuck
 
(9)
Inhalatory Poznań
 
(9)
Inhalatory Wrocław
 
(8)
Inhalatory Gdańsk
 
(8)
Inhalatory Bydgoszcz
 
(8)
Inhalatory Orzech
 
(8)
Inhalatory Lublin
 
(7)
Inhalatory Pabianice
 
(6)
Inhalatory Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Inhalatory Strzelce Krajeńskie
 
(5)
Inhalatory Rzeszów
 
(5)
Inhalatory Białystok
 
(5)
Inhalatory Siemianowice Śląskie
 
(4)
Inhalatory Mielec
 
(4)
Inhalatory Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Inhalatory Tychy
 
(4)
Inhalatory Katowice
 
(4)