| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Intec |
| Wyrób medyczny | tak |
| Rodzaj | pneumatyczne (tłokowe) |
| Tryb pracy | ciągły |
| Zasilanie | sieciowe |
| Szybkość inhalacji | 0.30 ml/min |
| Średnia wielkość cząsteczek MMAD | 3.00 µm |
| Pojemność zbiornika na lek | 6 ml |
| Moc | 60 W |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.800 kg |
| Kod producenta | 9056705 |
| Model | Pingwin |
O przedmiocie
Oferta: d07eb1e3-52ca-41bb-91b7-2a5cda643dd5
Podobne wyszukiwania
Inhalatory Warszawa
 
(35)
Inhalatory Kraków
 
(18)
Inhalatory Łódź
 
(12)
Inhalatory Bydgoszcz
 
(9)
Inhalatory Wrocław
 
(9)
Inhalatory Kłobuck
 
(9)
Inhalatory Gdańsk
 
(8)
Inhalatory Orzech
 
(8)
Inhalatory Poznań
 
(8)
Inhalatory Strzelce Krajeńskie
 
(6)
Inhalatory Lublin
 
(6)
Inhalatory Gorzów Wielkopolski
 
(6)
Inhalatory Pabianice
 
(6)
Inhalatory Białystok
 
(5)
Inhalatory Rzeszów
 
(5)
Inhalatory Katowice
 
(4)
Inhalatory Mielec
 
(4)
Inhalatory Ostrów Wielkopolski
 
(4)
Inhalatory Tychy
 
(4)
Inhalatory Siemianowice Śląskie
 
(4)