| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Insta360 |
| Model | GO 3 128GB |
| Szerokość produktu | 2.50 cm |
| Wysokość produktu | 5.40 cm |
| Głębokość produktu | 2.30 cm |
| Waga produktu | 35.50 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.630 kg |
| Kolor | biały |
| Rozdzielczość | 12.00 Mpx |
| Jakość zapisu | 2K |
| Matryca | CMOS |
| System dźwięku | stereo |
| Przekątna ekranu | 2.20 " |
| Stabilizator obrazu | cyfrowy |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje | ekran dotykowy, mikrofon, nagrywanie slow motion, redukcja szumów, sterowanie bezprzewodowe, tryb HDR, wodoodporność |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth, Full HD, mikrofon, stabilizacja obrazu, sterowanie smartfonem, Timelapse, Wi-Fi, Wodoodporna, wodoodporność, Wyświetlacz LCD |
| EAN (GTIN) | 6970357855537 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Pojemność akumulatora | 310 mAh |
| Przeznaczenie | bieganie, golf, lotnictwo, motocykl, narty i snowboard, pływanie, rower, samochód, siłownia i fitness, triathlon, turystyka, wędkarstwo, żeglarstwo |
| Kod producenta | CINSABKA_GO3 (128GB) |
| Złącza | USB |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e72152f6-29d9-4ea2-b208-02a99e7116ec
Podobne wyszukiwania
Kamery Warszawa
 
(96)
Kamery Wrocław
 
(44)
Kamery Kraków
 
(27)
Kamery Poznań
 
(21)
Kamery Gdańsk
 
(19)
Kamery Łódź
 
(17)
Kamery Katowice
 
(13)
Kamery Lublin
 
(11)
Kamery Kielce
 
(8)
Kamery Brodnica
 
(8)
Kamery Białystok
 
(7)
Kamery Szczecin
 
(7)
Kamery Bydgoszcz
 
(7)
Kamery Toruń
 
(6)
Kamery Olsztyn
 
(6)
Kamery Zabrze
 
(6)
Kamery Bielsko-Biała
 
(6)
Kamery Nowy Sącz
 
(6)
Kamery Gdynia
 
(5)
Kamery Lubin
 
(5)
Kamery Rzeszów
 
(5)
Kamery Puławy
 
(5)
Kamery Płock
 
(4)
Kamery Jadowniki
 
(4)
Kamery Krotoszyn
 
(4)
Kamery Piła
 
(4)
Kamery Jelenia Góra
 
(4)
Kamery Dębno
 
(4)
Kamery Ząbki
 
(4)
Kamery Tarnów
 
(4)
Kamery Chełm
 
(4)
Kamery Mysłowice
 
(4)