| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Insta360 |
| Model | X3 |
| Szerokość produktu | 11.40 cm |
| Wysokość produktu | 4.60 cm |
| Głębokość produktu | 3.31 cm |
| Waga produktu | 180.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Kolor | czarny |
| Rozdzielczość | 72.00 Mpx |
| Jakość zapisu | brak informacji |
| Matryca | CMOS |
| System dźwięku | stereo |
| Przekątna ekranu | 2.29 " |
| Stabilizator obrazu | cyfrowy |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje | ekran dotykowy, głośnik, mikrofon, nagrywanie poklatkowe, nagrywanie slow motion, redukcja szumów, tryb HDR, tryb nocny, wodoodporność |
| Cechy dodatkowe | Cyfrowa stabilizacja obrazu, Czytnik kart pamięci microSD, Full HD, głośnik, mikrofon, stabilizacja obrazu, Timelapse, USB-C, wbudowany głośnik, Wi-Fi, wodoodporność, Wyświetlacz LCD |
| EAN (GTIN) | 6970357853922 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Pojemność akumulatora | 1800 mAh |
| Przeznaczenie | bieganie, golf, lotnictwo, motocykl, narty i snowboard, pływanie, rower, samochód, siłownia i fitness, triathlon, turystyka, wędkarstwo, żeglarstwo |
| Kod producenta | CINSAAQ/B |
| Złącza | USB |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: acb0cadc-bf19-45ab-8522-0d676fb39699
Podobne wyszukiwania
Kamery Warszawa
 
(96)
Kamery Wrocław
 
(40)
Kamery Kraków
 
(33)
Kamery Poznań
 
(21)
Kamery Gdańsk
 
(19)
Kamery Łódź
 
(17)
Kamery Katowice
 
(13)
Kamery Lublin
 
(11)
Kamery Kielce
 
(8)
Kamery Białystok
 
(7)
Kamery Brodnica
 
(7)
Kamery Bydgoszcz
 
(7)
Kamery Zabrze
 
(6)
Kamery Olsztyn
 
(6)
Kamery Szczecin
 
(6)
Kamery Nowy Sącz
 
(6)
Kamery Bielsko-Biała
 
(6)
Kamery Toruń
 
(6)
Kamery Puławy
 
(5)
Kamery Lubin
 
(5)
Kamery Gdynia
 
(5)
Kamery Rzeszów
 
(5)
Kamery Jelenia Góra
 
(4)
Kamery Piła
 
(4)
Kamery Ząbki
 
(4)
Kamery Jadowniki
 
(4)
Kamery Chełm
 
(4)
Kamery Płock
 
(4)
Kamery Dębno
 
(4)
Kamery Tarnów
 
(4)