| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | 8716051016557 |
| Wiek dziecka | 3 lata + |
| Marka | Vision |
| Płeć | unisex |
| Materiał | papier, plastik |
| Baterie | wbudowane ładowarka |
| Certyfikaty, opinie, atesty | CE, FSC |
| Szerokość produktu | 15.00 cm |
| Głębokość produktu | 6.00 cm |
| Wysokość produktu | 10.00 cm |
| Model | APARAT INSTANT PRINT CAMERA VISION |
| Kolor | różowy |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.150 kg |
| EAN (GTIN) | 8716051016557 |
| Informacje dot. bezpieczeństwa i zgodności produktu | Nie nadaje się dla dzieci poniżej określonego wieku. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej, Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy |
| Minimalny wiek dziecka | 3 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 2733a527-c83e-4fc3-ab9d-5e7ef10e4702
Podobne wyszukiwania
Aparaty fotograficzne Warszawa
 
(24)
Aparaty fotograficzne Blachownia
 
(10)
Aparaty fotograficzne Raszyn
 
(7)
Aparaty fotograficzne Wrocław
 
(6)
Aparaty fotograficzne Łódź
 
(6)
Aparaty fotograficzne Rybnik
 
(6)
Aparaty fotograficzne Kraków
 
(5)
Aparaty fotograficzne Bydgoszcz
 
(4)
Aparaty fotograficzne Bytom
 
(4)
Aparaty fotograficzne Szczerców
 
(4)