| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Intel |
| Typ komputera | komputer mini PC |
| Seria | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | 3 |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Liczba wątków procesora | 4 |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Wielkość pamięci RAM | 4 GB |
| Typ dysku twardego | SSD |
| Interfejs dysku twardego | mSATA |
| Rodzaj karty graficznej | zintegrowana |
| Kolor | czarny |
| Typ napędu | brak |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 Mbps, Wi-Fi, Bluetooth |
| Załączone wyposażenie | inne |
| Producent karty graficznej | Intel |
| Pamięć karty graficznej | 1 GB |
| Złącza karty graficznej | mini DisplayPort, HDMI |
| Gniazda rozszerzeń | mini PCI Express, mSATA |
| Typ obudowy | Mini PC |
| Architektura wielokanałowa pamięci RAM | dual-channel |
| Taktowanie bazowe procesora | 1.8 GHz |
| Taktowanie maksymalne procesora | 2.8 GHz |
| Taktowanie szyny pamięci RAM | 1600 MHz |
| Liczba wolnych slotów RAM | 0 |
| Liczba wszystkich slotów RAM | 2 |
| Moc zasilacza | 40 W |
| Model procesora | 3427u |
| Pojemność dysku | 256 GB |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 07915f61-859f-49f6-98c8-236e93cb5a01
Podobne wyszukiwania
Komputery stacjonarne Warszawa
 
(962)
Komputery stacjonarne Lublin
 
(102)
Komputery stacjonarne Bydgoszcz
 
(88)
Komputery stacjonarne Kielce
 
(83)
Komputery stacjonarne Sosnowiec
 
(40)
Komputery stacjonarne Gliwice
 
(38)
Komputery stacjonarne Opole
 
(34)
Komputery stacjonarne Legionowo
 
(28)
Komputery stacjonarne Nysa
 
(24)
Komputery stacjonarne Pruszków
 
(24)
Komputery stacjonarne Elbląg
 
(23)
Komputery stacjonarne Zamość
 
(23)
Komputery stacjonarne Stargard
 
(19)
Komputery stacjonarne Piotrków Trybunalski
 
(19)
Komputery stacjonarne Leszno
 
(17)
Komputery stacjonarne Łęczyca
 
(16)
Komputery stacjonarne Mikołów
 
(15)
Komputery stacjonarne Ogrodzieniec
 
(15)
Komputery stacjonarne Dębica
 
(15)
Komputery stacjonarne Mysłowice
 
(14)
Komputery stacjonarne Jelenia Góra
 
(14)
Komputery stacjonarne Gubin
 
(14)
Komputery stacjonarne Ostrów Wielkopolski
 
(14)
Komputery stacjonarne Bochnia
 
(13)
Komputery stacjonarne Jarosław
 
(13)
Komputery stacjonarne Przemyśl
 
(12)
Komputery stacjonarne Zgierz
 
(12)
Komputery stacjonarne Józefów
 
(12)
Komputery stacjonarne Siemianowice Śląskie
 
(12)
Komputery stacjonarne Grodzisk Mazowiecki
 
(11)
Komputery stacjonarne Będzin
 
(11)
Komputery stacjonarne Bolesławiec
 
(11)
Komputery stacjonarne Zawiercie
 
(10)
Komputery stacjonarne Piaseczno
 
(10)
Komputery stacjonarne Świnoujście
 
(9)
Komputery stacjonarne Ostrowiec Świętokrzyski
 
(9)
Komputery stacjonarne Skierniewice
 
(9)
Komputery stacjonarne Otwock
 
(9)
Komputery stacjonarne Kobyłka
 
(9)
Komputery stacjonarne Tczew
 
(9)
Komputery stacjonarne Wągrowiec
 
(8)
Komputery stacjonarne Parczew
 
(8)
Komputery stacjonarne Kłodzko
 
(8)
Komputery stacjonarne Szebnie
 
(8)
Komputery stacjonarne Mościska
 
(8)
Komputery stacjonarne Szczecinek
 
(8)
Komputery stacjonarne Łuków
 
(8)
Komputery stacjonarne Wodzisław Śląski
 
(8)
Komputery stacjonarne Limanowa
 
(8)
Komputery stacjonarne Radziechowy
 
(8)
Komputery stacjonarne Racibórz
 
(8)
Komputery stacjonarne Nowy Targ
 
(8)
Komputery stacjonarne Starachowice
 
(8)
Komputery stacjonarne Myślenice
 
(8)
Komputery stacjonarne Ostrów Mazowiecka
 
(7)
Komputery stacjonarne Płońsk
 
(7)
Komputery stacjonarne Andrychów
 
(7)
Komputery stacjonarne Łaziska Górne
 
(7)
Komputery stacjonarne Syców
 
(7)
Komputery stacjonarne Bachórzec
 
(6)
Komputery stacjonarne Wadowice
 
(6)
Komputery stacjonarne Pogorzyce
 
(6)
Komputery stacjonarne Studzionka
 
(6)
Komputery stacjonarne Ełk
 
(6)
Komputery stacjonarne Rydułtowy
 
(6)
Komputery stacjonarne Wojnicz
 
(6)
Komputery stacjonarne Wołów
 
(6)
Komputery stacjonarne Brwinów
 
(6)
Komputery stacjonarne Turek
 
(6)
Komputery stacjonarne Rzgów
 
(6)
Komputery stacjonarne Gryfice
 
(6)
Komputery stacjonarne Łęczna
 
(5)
Komputery stacjonarne Ząbkowice Śląskie
 
(5)
Komputery stacjonarne Nawojowa Góra
 
(5)
Komputery stacjonarne Krasnystaw
 
(5)
Komputery stacjonarne Jelcz-Laskowice
 
(5)
Komputery stacjonarne Brzozów
 
(5)
Komputery stacjonarne Sierpc
 
(5)
Komputery stacjonarne Piastów
 
(5)
Komputery stacjonarne Żywiec
 
(5)
Komputery stacjonarne Kluczbork
 
(5)
Komputery stacjonarne Strzelin
 
(5)
Komputery stacjonarne Sieraków
 
(5)
Komputery stacjonarne Szczerców
 
(4)
Komputery stacjonarne Jabłonna
 
(4)
Komputery stacjonarne Kobiór
 
(4)
Komputery stacjonarne Warka
 
(4)
Komputery stacjonarne Koronowo
 
(4)
Komputery stacjonarne Puławy
 
(4)
Komputery stacjonarne Włodawa
 
(4)
Komputery stacjonarne Majdan Królewski
 
(4)
Komputery stacjonarne Janki
 
(4)
Komputery stacjonarne Karczew
 
(4)
Komputery stacjonarne Wilkowice
 
(4)
Komputery stacjonarne Białogard
 
(4)
Komputery stacjonarne Koluszki
 
(4)