| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Intex |
| Cechy dodatkowe | uchwyty do przenoszenia, uchwyty dla pasażerów |
| Liczba osób | 2 |
| Możliwość zamontowania silnika | nie |
| Podłoga | airmata |
| Uchwyty na wiosła | 2 |
| Wiosła | rozkładane |
| Materiał wioseł | plastik |
| Kolor | wielokolorowy |
| Dodatkowe wyposażenie | wiosła, pompka, linka asekuracyjna |
| Liczba komór | 1 |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Ponton Intex Challenger 2 |
| Model | Ponton Intex Challenger 2 |
| Dopuszczalne obciążenie | 200 kg |
| Długość | 236 cm |
| Szerokość | 44.00 cm |
| EAN (GTIN) | 6941842818986 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: e2529068-47ba-4c7f-b95b-6e168901a187
Podobne wyszukiwania
Pontony Warszawa
 
(13)
Pontony Tomaszów Lubelski
 
(11)
Pontony Wrocław
 
(6)
Pontony Szczecin
 
(6)
Pontony Kraków
 
(5)
Pontony Łódź
 
(5)
Pontony Grabowa
 
(5)
Pontony Bielsko-Biała
 
(4)
Pontony Rybnik
 
(4)
Pontony Konin
 
(4)