Promowane iPhone 12 128GB czarny sprawny bateria 80% Kod producenta: Ipohne 12 Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Kup teraz 650 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław, Śródmieście
Promowane Iphone 12 100% bat 128gb NajTanEj !! Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Typ: Smartfon Kolor: czarny 631,00 zł do negocjacji Kup teraz 598 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Promowane iPhone 12 64GB pamięci Typ: Smartfon Model telefonu: iPhone 12 Marka: Apple Licytacja 350 zł 9 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wola Krzysztoporska, Parzniewice Duże
Promowane iPhone 12 Pro 128 GB, Pacific Blue (niebieski), bateria 75%, pudełko Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Pro Typ: Smartfon Kolor: niebieski do negocjacji Kup teraz 799 zł Sprzedający: osoba prywatna Kolonia Skarszewek
Promowane Apple Iphone 12 pro max 256gb bat 100% System operacyjny: iOS Marka: Apple Kolor: biały Wbudowana pamięć: 256 GB 1500,00 zł Ogłoszenie 1 400 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
Promowane iPhone 12 mini z blokadą System operacyjny: iOS Wbudowana pamięć: 128 GB Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 mini Kup teraz 230 zł Sprzedający: osoba prywatna Rzążew
Promowane iPhone 12 mini 64GB czarny, bateria 84%, pudełko, paragon Typ: Smartfon Kolor: czarny Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 mini do negocjacji Kup teraz 599 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Zielona Góra
Promowane iPhone 12 Pro Max Gold 256GB Ładowarka w komplecie: nie Marka: Apple Typ: Telefon komórkowy Wbudowana pamięć: 256 GB do negocjacji Kup teraz 950 zł Sprzedający: osoba prywatna Łódź, Łódź
Promowane iPhone 12 64GB kondycja baterii 83% Model telefonu: iPhone 12 Marka: Apple -28% 700,00 zł Kup teraz 500 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Toruń
Promowane Zestaw Apple iPhone 12 mini 128 GB 5G + Apple Watch 3 42 LTE + akcesoria Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 mini Kup teraz 1 450 zł DOSTAWA 0 ZŁ Sprzedający: osoba prywatna Zamość
Promowane iPhone 12 fioletowy Rozdzielczość nagrywanych filmów: 4K Kod producenta: MJNM3PM/A Kolor: fioletowy Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 162.000 kg 850,00 zł Kup teraz 770 zł Sprzedający: osoba prywatna Dąbrowa Górnicza
Promowane iPhone 12 mini 64 gB Kod producenta: MGDX3PM/A Typ: Smartfon Model telefonu: iPhone 12 mini Marka: Apple -47% 949,00 zł Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Szczecinek
Promowane Apple iPhone 12 Pro 512GB Grafitowy | Bardzo dobry stan | Komplet Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Pro Wbudowana pamięć: 512 GB Stan opakowania: oryginalne -31% 1899,00 zł do negocjacji Kup teraz 1 299 zł Sprzedający: osoba prywatna Przęsocin
Smartfon Apple iPhone 12 4 GB/64GB 5G niebieski Model telefonu: iPhone 12 Kod producenta: MGJ83PM/A Kolor: niebieski Marka: Apple Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Mokotów
ETUI DO IPHONE 11/12/13/13/14/15/16/17/18 pro BEZBARWNE Stan opakowania: oryginalne Marka: bez marki Dedykowana marka: Apple Pasuje do modelu: iPhone 17 oferta z allegro 14 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Trzcianka
Etui na Apple iPhone 12 lub 12 Pro z zawieszką na szyję Kolor: zielony Marka: sinsay Materiał: tworzywo sztuczne Pasuje do modelu: Apple iPhone 12 / 12 Pro Kup teraz 19 zł STAN: NOWY DOSTAWA 0 ZŁ Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Błażejowice
Etui na Apple iPhone 12 lub 12 Pro z zawieszką na szyję Kolor: beżowy Marka: sinsay Pasuje do modelu: Apple iPhone 12 / 12 Pro Stan opakowania: oryginalne Kup teraz 19 zł STAN: NOWY DOSTAWA 0 ZŁ Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Błażejowice
iPhone 12 Pro Max 256 GB Kod producenta: MGDC3PM/A Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Pro Max Typ: Smartfon Licytacja 1 099 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Pruszków
Moduł tylnego aparatu (kamery głównej)iPhone 12 Kup teraz 89 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Brzeg
IPhone 12 Pro 128gb, 100% bateria, gwarancja Marka: Apple Typ: Smartfon Model telefonu: iPhone 12 Pro Kup teraz 950 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ciechanów
3 x iphone 12 64gb 128gb 256 gb Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Typ: Smartfon Kup teraz 1 555 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Włochy
iPhone 12 64gb RED Kod producenta: MGJ73PM/A Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Typ: Smartfon Licytacja 99 ,99 zł 0 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Słupca
Apple iPhone 12 Niebieski 128GB Ekran dotykowy: tak Wysokość: 146.7 mm Ładowarka w komplecie: nie Typ: Smartfon 700,00 zł do negocjacji Kup teraz 650 zł Sprzedający: osoba prywatna Dębica
Apple iPhone 12 mini 64Gb Uszkodzony Przekątna ekranu: 5.4 " Procesor: Apple A14 Bionic Typ: Smartfon System operacyjny: iOS Kup teraz 250 zł Sprzedający: osoba prywatna Głogów Małopolski
iPhone 12 Blue 64 GB | Bateria 100%| Stan Bardzo Dobry Model telefonu: iPhone 12 Wbudowana pamięć: 128 GB Blokada simlock: brak blokady Typ: Smartfon Kup teraz 450 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Pabianice
iPhone 12 Pro ~ 128GB ~ 100% Bateria ~ Zestaw Typ: Smartfon Kolor: szary Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Pro do negocjacji Ogłoszenie 749 zł Sprzedający: osoba prywatna Bełchatów
iPhone 12 mini nowa bateria stan doskonały Kolor: czarny Model telefonu: iPhone 12 mini Marka: Apple Typ: Smartfon Kup teraz 799 zł Sprzedający: osoba prywatna Suwałki, Suwałki
Case iPhone 12 Pro Fioletowy Marmur Złote Linie Etui Silikonowe Marka: bez marki Dedykowana marka: Apple Kolor: wielokolorowy Typ: plecki oferta z allegro 20 zł Sprzedający: osoba prywatna Przemęt
Pudełko apple iphone 12 do negocjacji Kup teraz 25 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
iPhone 12 mini 64GB Kod producenta: MGDY3PM/A Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 mini Typ: Smartfon Kup teraz 500 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Wilanów
Apple iPhone 12 mini 64 GB biały na części Wbudowana pamięć: 64 GB Model telefonu: iPhone 12 mini Marka: Apple Licytacja 71 zł 6 osób licytuje Sprzedający: osoba prywatna Kraków, Ludwinów
Apple iPhone 12 Pro 128 GB | 1. właściciel | Stan BDB | Pełen zestaw Model telefonu: iPhone 12 Pro Marka: Apple do negocjacji Kup teraz 699 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa, Wola
iPhone 12 Pro, Gold, 128GB Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Pro Ogłoszenie 1 000 zł Sprzedający: osoba prywatna Warszawa
iPhone 12 128gb * 81% bateri * sprawny Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Kup teraz 550 zł Sprzedający: osoba prywatna Modlniczka
iPhone 12 Pro 128GB Złoty | Bateria 100% | Bardzo dobry stan Rodzaj wyświetlacza: Super Retina XDR Model telefonu: iPhone 12 Pro Wysokość: 146.7 mm Szerokość: 71.5 mm Kup teraz 899 zł Sprzedający: osoba prywatna Chojniczki
Ideal of Sweden etui iPhone 12 Pro Max czarne Kod producenta: IDSPNAW21-I2061-340 Marka: iDeal of Sweden Dedykowana marka: Apple Pasuje do modelu: iPhone 12 Pro Max aukcja z allegro 27 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Wisznia Mała
iPhone 12 mini 64 GB biały | 100% sprawny | stan wizualny jak nowy! Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 mini Kolor: biały do negocjacji Kup teraz 539 zł Sprzedający: osoba prywatna Koło
IPhone 12 mini 64gb, 74% bateria, gwarancja Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 mini Typ: Smartfon Kup teraz 450 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Ciechanów
Iphone 12 Mini 128GB Niebieski Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 mini Wbudowana pamięć: 128 GB Kup teraz 369 zł Sprzedający: osoba prywatna Wrocław
Wyswietlacz iphone 12 orginal 100% sprawny Kup teraz 249 zł Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Lubomierz
iPHONE 12pro / 256 GB / Blue Pacific + etui Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 Pro Typ: Smartfon Kolor: niebieski Licytacja 563 zł 6 osób licytuje Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Iphone 12 pro 256 Gb Wbudowana pamięć: 256 GB Głębokość: 7.4 mm EAN (GTIN): 19425203995 Rodzaj wyświetlacza: Super Retina XDR Ogłoszenie 999 zł Sprzedający: osoba prywatna Milicz
iPhone 12 mini / 76% baterii / 64GB Marka: Apple Typ: Smartfon Model telefonu: iPhone 12 mini Kup teraz 310 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
iPhone 12 / 77% baterii / 64GB Typ: Smartfon Model telefonu: iPhone 12 Marka: Apple Kup teraz 460 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Etui Moshi Altra z odpinaną smyczą do iPhone 12 / 12 Pro Kod producenta: 99MO117008 Marka: Moshi Dedykowana marka: Apple Kolor: inny Kup teraz 50 zł STAN: NOWY Sprzedający: osoba prywatna Łódź
Plecki Case iPhone 12 Pro Max Srebrny NOWE Kod producenta: 5900217123668 Marka: Toptel Dedykowana marka: Apple Pasuje do modelu: iPhone 12 Pro Max oferta z allegro 20 zł Sprzedający: osoba prywatna Dopiewo
iPhone 12 Pro 128gb Model telefonu: iPhone 12 Pro Marka: Apple Typ: Smartfon Kolor: czarny -45% 600,00 zł do negocjacji Kup teraz 330 zł Sprzedający: osoba prywatna Poznań, Nowe Miasto
MOCNA ŁADOWARKA DO IPHONE KOSTKA 12W + KABEL 1M USB - IPHONE LIGHTING 2,4A Kod producenta: 13460 Marka: ESSENTIELB Przeznaczenie: do Apple Kolor: niebieski oferta z allegro 41 ,40 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Kabel HelloPhone USB Lightning 1M do iPhone 11 12 13 14 X Ładowarka Kod producenta: HelloPhone-KA05 Marka: HelloPhone Kolor: biały Długość przewodu: 1 m oferta z allegro 34 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
IPHONE 12 Mini 64Gb Czarny (stan jak nowy, bateria 100%) Marka: Apple Model telefonu: iPhone 12 mini do negocjacji Kup teraz 700 zł Sprzedający: osoba prywatna Busko-Zdrój
Etui na iPhone 12 PRO MAX Electro Mag Cover zgodne z MagSafe czarne Marka: Partner Tele Dedykowana marka: Apple Pasuje do modelu: iPhone 12 Pro Max Kod producenta: 5903396208836 oferta z allegro 39 ,09 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Kabel HelloPhone USB Lightning 2M do iPhone 11 12 13 14 X Ładowarka Kod producenta: HelloPhone-KA06 Marka: HelloPhone Kolor: biały Długość przewodu: 2 m oferta z allegro 38 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
ŁADOWARKA KABEL USB SZYBKIEGO ŁADOWANIA DO LIGHTNING IPHONE 12 13 14 PRO 1M Kod producenta: Przewód USB 1m do Lightning 5A QC Marka: TX1 Kolor: czarny Długość przewodu: 1 m oferta z allegro 31 ,49 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Kabel HelloPhone USB-C Lightning 2M do iPhone 11 12 13 14 SZYBKA Ładowarka Kod producenta: HelloPhone-KA04 Marka: HelloPhone Kolor: biały Długość przewodu: 2 m oferta z allegro 38 ,90 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
SZKŁO HARTOWANE 9H DO APPLE IPHONE 12 MINI Pasuje do modelu: iPhone 12 mini Producent: Pskom Rodzaj: szkło hartowane Liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt. oferta z allegro 36 ,47 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
SZKŁO ANTI-SPY PRIVACY ANTYSZPIEGOWSKIE DO IPHONE 12 MINI Pasuje do modelu: iPhone 12 mini Producent: nieznany producent Rodzaj: szkło hartowane Liczba sztuk w opakowaniu: 1 szt. oferta z allegro 34 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
KABEL USB C - LIGHTNING 1M SZYBKIE ŁADOWANIE DO IPHONE 11 12 13 14 PRO MAX Kod producenta: 66-142# Marka: Blow Kolor: biały Długość przewodu: 1 m oferta z allegro 41 ,19 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
KABEL USB C - LIGHTNING 2M DO IPHONE 11 12 13 14 PRO MAX SZYBKIE ŁADOWANIE Kod producenta: CATLYS-C02 Marka: Baseus Kolor: biały Długość przewodu: 2 m oferta z allegro 40 ,99 zł Sprzedający: osoba prywatna Gdańsk
Oryginalne etui skórzane - MagSafe APPLE - Leather Case iPhone 12 Pro Max Marka: Apple Dedykowana marka: Apple Kolor: czerwony Typ: plecki Kup teraz 49 ,90 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Łódź
Oryginalne etui silikonowe - MagSafe APPLE Silicone Case iPhone 12 Pro Max Marka: Apple Dedykowana marka: Apple Kolor: czerwony Typ: plecki Kup teraz 49 ,90 zł STAN: NOWY Często sprzedaje Sprzedający: osoba prywatna Łódź