| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Typ | Smartfon |
| Pojemność akumulatora | 3279 mAh |
| Głębokość | 7.80 mm |
| Slot karty pamięci | nie |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Wysokość | 146.70 mm |
| Przekątna ekranu | 6.10 " |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| System operacyjny | iOS |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Waga | 167.00 g |
| Materiał | aluminium |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Złącza | USB typ C |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 1080p (FullHD) |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.167 kg |
| Kod producenta | MD1X4HX/A |
| Transmisja danych | 5G |
| Zawiera baterie | tak |
| Szerokość | 71.50 mm |
| Ekran dotykowy | tak |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, żyroskop |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj wyświetlacza | OLED |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Model telefonu | iPhone 16e |
| Częstotliwość procesora | 4.04 GHz |
| Gęstość pikseli | 457 ppi |
| Procesor | Apple A18 |
| Rozdzielczość ekranu | 2532 x 1170 px |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Maksymalny czas czuwania | 72 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 52f08bce-2af5-4418-a24d-897e5cd93bf6
Podobne wyszukiwania
iPhone 16e Warszawa
 
(3524)
iPhone 16e Kielce
 
(511)
iPhone 16e Ełk
 
(491)
iPhone 16e Lublin
 
(439)
iPhone 16e Gliwice
 
(231)
iPhone 16e Siemianowice Śląskie
 
(158)
iPhone 16e Opole
 
(146)
iPhone 16e Sosnowiec
 
(121)
iPhone 16e Elbląg
 
(108)
iPhone 16e Zamość
 
(90)
iPhone 16e Ostrów Wielkopolski
 
(76)
iPhone 16e Jelenia Góra
 
(66)
iPhone 16e Mysłowice
 
(54)
iPhone 16e Przemyśl
 
(51)
iPhone 16e Puławy
 
(50)
iPhone 16e Legionowo
 
(50)
iPhone 16e Stargard
 
(49)
iPhone 16e Wadowice
 
(47)
iPhone 16e Zgierz
 
(45)
iPhone 16e Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
iPhone 16e Jarosław
 
(43)
iPhone 16e Poniatowa
 
(42)
iPhone 16e Opoka-Kolonia
 
(41)
iPhone 16e Mikołów
 
(41)
iPhone 16e Drwalew
 
(39)
iPhone 16e Żywiec
 
(38)
iPhone 16e Będzin
 
(34)
iPhone 16e Wągrowiec
 
(32)
iPhone 16e Kobyłka
 
(31)
iPhone 16e Sierpc
 
(30)
iPhone 16e Bochnia
 
(28)
iPhone 16e Morąg
 
(28)
iPhone 16e Skierniewice
 
(26)
iPhone 16e Łuków
 
(26)
iPhone 16e Kłodzko
 
(26)
iPhone 16e Nowy Targ
 
(24)
iPhone 16e Szczecinek
 
(23)
iPhone 16e Myszków
 
(22)
iPhone 16e Wyrazów
 
(21)
iPhone 16e Pruszcz
 
(21)
iPhone 16e Chodzież
 
(21)
iPhone 16e Brwinów
 
(20)
iPhone 16e Paczków
 
(20)
iPhone 16e Kamienna Góra
 
(20)
iPhone 16e Głubczyce
 
(20)
iPhone 16e Mszana Dolna
 
(19)
iPhone 16e Rydułtowy
 
(19)
iPhone 16e Brzozów
 
(18)
iPhone 16e Krotoszyn
 
(18)
iPhone 16e Koło
 
(18)
iPhone 16e Łęczyca
 
(18)
iPhone 16e Szczyrk
 
(18)
iPhone 16e Janów Lubelski
 
(17)
iPhone 16e Myślenice
 
(17)
iPhone 16e Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
iPhone 16e Ostrów Mazowiecka
 
(16)
iPhone 16e Chełmno
 
(15)
iPhone 16e Płońsk
 
(15)
iPhone 16e Limanowa
 
(15)
iPhone 16e Białogard
 
(14)
iPhone 16e Syców
 
(14)
iPhone 16e Zarszyn
 
(14)
iPhone 16e Hrubieszów
 
(14)
iPhone 16e Niwiska
 
(14)
iPhone 16e Ząbkowice Śląskie
 
(14)
iPhone 16e Łosice
 
(13)
iPhone 16e Gryfice
 
(13)
iPhone 16e Plewiska
 
(13)
iPhone 16e Bogdaniec
 
(13)
iPhone 16e Stary Sącz
 
(13)
iPhone 16e Kluczbork
 
(13)
iPhone 16e Jabłonna
 
(12)
iPhone 16e Józefów
 
(12)
iPhone 16e Czaplinek
 
(12)
iPhone 16e Borówiec
 
(11)
iPhone 16e Słupca
 
(11)
iPhone 16e Krasnystaw
 
(11)
iPhone 16e Braniewo
 
(11)
iPhone 16e Skwierzyna
 
(11)
iPhone 16e Łęczna
 
(10)
iPhone 16e Zambrów
 
(10)
iPhone 16e Wołów
 
(10)
iPhone 16e Sosnowica
 
(10)
iPhone 16e Milicz
 
(10)
iPhone 16e Libertów
 
(10)
iPhone 16e Sulęcin
 
(10)
iPhone 16e Ustroń
 
(10)
iPhone 16e Piekoszów
 
(10)
iPhone 16e Bukowno
 
(9)
iPhone 16e Wałcz
 
(9)
iPhone 16e Tarnowo Podgórne
 
(9)
iPhone 16e Włodawa
 
(9)
iPhone 16e Ropczyce
 
(9)
iPhone 16e Daleszyce
 
(9)
iPhone 16e Komorniki
 
(9)
iPhone 16e Koronowo
 
(9)