| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Funkcje aparatu | HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zoom |
| Częstotliwość procesora | 1 GHz |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Pojemność akumulatora | 1420 mAh |
| Maksymalny czas rozmów | 14h (2G) |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| System operacyjny | iOS |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, przypomnienia, zegar |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.3 Mpx |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Waga | 137 g |
| Kod producenta | A1332 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Nawigacja | A-GPS, GPS |
| Kolor | czarny |
| Marka telefonu | Apple |
| Gęstość pikseli | 330 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 640 x 960 px |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Przekątna ekranu | 3.5 " |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5 Mpx |
| Maksymalny czas czuwania | 300h (2G) |
| Układ graficzny | PowerVR SGX535 |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a098b467-466d-4937-9968-c8481b30ed96
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3370)
Apple Ełk
 
(617)
Apple Kielce
 
(454)
Apple Lublin
 
(439)
Apple Gliwice
 
(230)
Apple Opole
 
(137)
Apple Sosnowiec
 
(117)
Apple Elbląg
 
(100)
Apple Zamość
 
(93)
Apple Piaseczno
 
(86)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(83)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(77)
Apple Jelenia Góra
 
(65)
Apple Legionowo
 
(52)
Apple Przemyśl
 
(49)
Apple Zgierz
 
(49)
Apple Jarosław
 
(43)
Apple Wadowice
 
(43)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Mysłowice
 
(40)
Apple Będzin
 
(40)
Apple Żywiec
 
(39)
Apple Poniatowa
 
(39)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Apple Stargard
 
(38)
Apple Puławy
 
(35)
Apple Mikołów
 
(34)
Apple Sierpc
 
(33)
Apple Wągrowiec
 
(30)
Apple Śrem
 
(29)
Apple Nowy Targ
 
(29)
Apple Bochnia
 
(27)
Apple Morąg
 
(27)
Apple Kobyłka
 
(26)
Apple Kamienna Góra
 
(26)
Apple Brzozów
 
(25)
Apple Skierniewice
 
(25)
Apple Szczecinek
 
(25)
Apple Kłodzko
 
(25)
Apple Łuków
 
(24)
Apple Szczyrk
 
(23)
Apple Myszków
 
(23)
Apple Koło
 
(21)
Apple Chodzież
 
(21)
Apple Bogdaniec
 
(21)
Apple Jabłonna
 
(20)
Apple Głubczyce
 
(20)
Apple Brwinów
 
(19)
Apple Łęczyca
 
(18)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Apple Syców
 
(17)
Apple Krotoszyn
 
(17)
Apple Kluczbork
 
(17)
Apple Janów Lubelski
 
(17)
Apple Limanowa
 
(17)
Apple Rydułtowy
 
(17)
Apple Mszana Dolna
 
(16)
Apple Paczków
 
(16)
Apple Koluszki
 
(16)
Apple Wyrazów
 
(16)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Apple Łęczna
 
(16)
Apple Stary Sącz
 
(15)
Apple Myślenice
 
(15)
Apple Białogard
 
(14)
Apple Słupca
 
(14)
Apple Płońsk
 
(14)
Apple Hrubieszów
 
(14)
Apple Wołów
 
(14)
Apple Ustroń
 
(14)
Apple Zarszyn
 
(14)
Apple Chełmno
 
(13)
Apple Libertów
 
(13)
Apple Krasnystaw
 
(12)
Apple Plewiska
 
(12)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Pruszcz
 
(11)
Apple Gryfice
 
(11)
Apple Łosice
 
(11)
Apple Lubsko
 
(11)
Apple Zambrów
 
(11)
Apple Daleszyce
 
(11)
Apple Ropczyce
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Bukowno
 
(10)
Apple Borówiec
 
(10)
Apple Józefów
 
(10)
Apple Włodawa
 
(10)
Apple Sosnowica
 
(10)
Apple Góra
 
(10)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Apple Sulęcin
 
(10)
Apple Braniewo
 
(9)
Apple Opalenica
 
(9)
Apple Stęszew
 
(9)
Apple Szynwałd
 
(9)