| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Apple |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 512 MB |
| Model telefonu | iPhone 4S |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Materiał | szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 640 x 960 px |
| Funkcje aparatu | zoom, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A5 |
| System operacyjny | iOS |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | Iphone 4s |
| Szerokość | 58.60 mm |
| Wysokość | 115.20 mm |
| Głębokość | 9.30 mm |
| Waga | 140.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 3.50 " |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 0.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Pojemność akumulatora | 1430 mAh |
| Układ graficzny | PowerVR SGX 543 MP2 |
| Maksymalny czas czuwania | 200 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1a5aec77-324f-45f8-8388-a3709dce482f
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3551)
Apple Kielce
 
(582)
Apple Ełk
 
(497)
Apple Lublin
 
(440)
Apple Gliwice
 
(230)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(170)
Apple Opole
 
(151)
Apple Sosnowiec
 
(133)
Apple Elbląg
 
(107)
Apple Zamość
 
(92)
Apple Piaseczno
 
(87)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Apple Jelenia Góra
 
(65)
Apple Mysłowice
 
(55)
Apple Zgierz
 
(51)
Apple Stargard
 
(51)
Apple Legionowo
 
(50)
Apple Wadowice
 
(49)
Apple Puławy
 
(47)
Apple Przemyśl
 
(46)
Apple Mikołów
 
(43)
Apple Drwalew
 
(42)
Apple Jarosław
 
(41)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Poniatowa
 
(40)
Apple Żywiec
 
(36)
Apple Będzin
 
(34)
Apple Wągrowiec
 
(33)
Apple Kobyłka
 
(30)
Apple Morąg
 
(30)
Apple Sierpc
 
(30)
Apple Bochnia
 
(27)
Apple Łuków
 
(27)
Apple Nowy Targ
 
(25)
Apple Skierniewice
 
(24)
Apple Szczecinek
 
(24)
Apple Brwinów
 
(23)
Apple Myszków
 
(23)
Apple Głubczyce
 
(23)
Apple Mszana Dolna
 
(22)
Apple Kłodzko
 
(22)
Apple Pruszcz
 
(21)
Apple Kamienna Góra
 
(21)
Apple Koło
 
(21)
Apple Chodzież
 
(21)
Apple Paczków
 
(20)
Apple Płońsk
 
(20)
Apple Łęczyca
 
(19)
Apple Rydułtowy
 
(19)
Apple Brzozów
 
(19)
Apple Limanowa
 
(18)
Apple Myślenice
 
(18)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Apple Krotoszyn
 
(17)
Apple Hrubieszów
 
(16)
Apple Janów Lubelski
 
(16)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Apple Chełmno
 
(15)
Apple Szczyrk
 
(15)
Apple Stary Sącz
 
(15)
Apple Syców
 
(14)
Apple Wyrazów
 
(14)
Apple Plewiska
 
(14)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Apple Słupca
 
(13)
Apple Jabłonna
 
(13)
Apple Gryfice
 
(13)
Apple Białogard
 
(13)
Apple Kluczbork
 
(13)
Apple Braniewo
 
(13)
Apple Łęczna
 
(13)
Apple Zarszyn
 
(13)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Wołów
 
(12)
Apple Bukowno
 
(11)
Apple Józefów
 
(11)
Apple Łosice
 
(11)
Apple Krasnystaw
 
(11)
Apple Zambrów
 
(11)
Apple Sosnowica
 
(11)
Apple Libertów
 
(11)
Apple Ustroń
 
(11)
Apple Piekoszów
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Lubsko
 
(10)
Apple Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Apple Ropczyce
 
(10)
Apple Zabierzów
 
(10)
Apple Włodawa
 
(9)
Apple Koluszki
 
(9)
Apple Bogdaniec
 
(9)
Apple Komorniki
 
(9)
Apple Daleszyce
 
(9)
Apple Milicz
 
(9)
Apple Góra
 
(9)