| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | MG8X2LP/A |
| Marka | Apple |
| Model telefonu | iPhone 5C |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Materiał | aluminium, metal, szkło |
| Szerokość | 59.20 mm |
| Wysokość | 124.40 mm |
| Głębokość | 8.97 mm |
| Waga | 132.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.132 kg |
| Przekątna ekranu | 4.00 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 640 x 1136 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.20 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A6 |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 1510 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 16 GB |
| Układ graficzny | PowerVR SGX 534MP3 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, żyroskop |
| Złącza | Lightning, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy |
| Funkcje w telefonach komórkowych | funkcja głośnomówiąca, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 250 h |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5270aef8-30ed-4d87-b0a0-c5693b488319
Podobne wyszukiwania
Apple Warszawa
 
(3523)
Apple Kielce
 
(517)
Apple Ełk
 
(499)
Apple Lublin
 
(443)
Apple Gliwice
 
(231)
Apple Siemianowice Śląskie
 
(188)
Apple Opole
 
(151)
Apple Sosnowiec
 
(132)
Apple Elbląg
 
(107)
Apple Zamość
 
(93)
Apple Piaseczno
 
(85)
Apple Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Apple Jelenia Góra
 
(65)
Apple Mysłowice
 
(54)
Apple Przemyśl
 
(51)
Apple Stargard
 
(51)
Apple Zgierz
 
(50)
Apple Wadowice
 
(49)
Apple Puławy
 
(47)
Apple Legionowo
 
(47)
Apple Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Apple Mikołów
 
(43)
Apple Jarosław
 
(41)
Apple Drwalew
 
(41)
Apple Opoka-Kolonia
 
(41)
Apple Poniatowa
 
(39)
Apple Żywiec
 
(36)
Apple Będzin
 
(34)
Apple Wągrowiec
 
(32)
Apple Sierpc
 
(31)
Apple Morąg
 
(30)
Apple Kobyłka
 
(29)
Apple Łuków
 
(27)
Apple Bochnia
 
(27)
Apple Szczecinek
 
(25)
Apple Nowy Targ
 
(24)
Apple Brwinów
 
(23)
Apple Głubczyce
 
(23)
Apple Skierniewice
 
(23)
Apple Kłodzko
 
(22)
Apple Kamienna Góra
 
(22)
Apple Myszków
 
(22)
Apple Mszana Dolna
 
(21)
Apple Płońsk
 
(21)
Apple Pruszcz
 
(21)
Apple Paczków
 
(21)
Apple Koło
 
(21)
Apple Chodzież
 
(21)
Apple Krotoszyn
 
(20)
Apple Brzozów
 
(19)
Apple Łęczyca
 
(19)
Apple Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Apple Rydułtowy
 
(19)
Apple Myślenice
 
(18)
Apple Janów Lubelski
 
(17)
Apple Limanowa
 
(17)
Apple Chełmno
 
(15)
Apple Szczyrk
 
(15)
Apple Hrubieszów
 
(15)
Apple Stary Sącz
 
(15)
Apple Słupca
 
(14)
Apple Białogard
 
(14)
Apple Syców
 
(14)
Apple Wyrazów
 
(14)
Apple Plewiska
 
(14)
Apple Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Apple Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Apple Jabłonna
 
(13)
Apple Łęczna
 
(13)
Apple Braniewo
 
(13)
Apple Zarszyn
 
(13)
Apple Łosice
 
(12)
Apple Gryfice
 
(12)
Apple Czaplinek
 
(12)
Apple Józefów
 
(11)
Apple Bogdaniec
 
(11)
Apple Zambrów
 
(11)
Apple Wołów
 
(11)
Apple Sosnowica
 
(11)
Apple Kluczbork
 
(11)
Apple Libertów
 
(11)
Apple Ustroń
 
(11)
Apple Skwierzyna
 
(11)
Apple Krasnystaw
 
(10)
Apple Lubsko
 
(10)
Apple Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Apple Ropczyce
 
(10)
Apple Piekoszów
 
(10)
Apple Wałcz
 
(10)
Apple Bukowno
 
(9)
Apple Tarnowo Podgórne
 
(9)
Apple Włodawa
 
(9)
Apple Koluszki
 
(9)
Apple Komorniki
 
(9)
Apple Daleszyce
 
(9)
Apple Przeczyce
 
(9)